1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można odczytać płyty LT 3.0 ihas

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez IceMan2008, Kwiecień 4, 2013.

1. IceMan2008

IceMan2008 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie

Mam problem jeśli chodzi o odczytywanie gier. Zaktualizowałem ostatnio flasha na Lt 3.0 kupiłem ihasa nagrałem płytkę i nagle bubel nie można odczytać płyty.
    Do napędy wgrane FW do płyt verbatim

Nagrywałem zgodnie z tutkiem http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Jedyne czego nie zrobiłem to z booka nie wybrałem napędu to może być wina tego czy raczej nie występuje to w wszystkich trzech grach jakie miałem

Napęd Liteon 0251

Dodam, że obrazy były maglowane przez abgx w celu sprawdzenia typologi i było git

Dzięki za pomoc

Czy nikt nie może pomóc nagrywma na Dysk F1 2012 49% i koniec kombinacja różna 3 płyty wypalone i nic jak wypalałem z prędkością 4x to po 1 % padło

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum