1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mozna odczytac plyty POMOCY!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cccebek, Grudzień 9, 2010.

1. cccebek

cccebek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam pewien problem nagralem nfs hp dzisiaj na przerobiona konsole na lt+ tak przynajmniej twierdzi gosciu ktry mi ja sprzedal.... no i pokazuje sie logo gry w menu pokazuje sie czarny obraz plyta sie uruchamia i po kilku sekundach staje...stracilem juz 2 plyty masakra w czym tkwi problem w abgx wszystko na zielono w wersji 1.0.5

2. Lotnik421 Xbox One

3. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A jakie masz Płyty jak omegi to nic z tego. Jesli nie miałbyś lt+ to nawet nie doszedłbyś do menu.

4. cccebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    verbatimki kolego...nawet nagralem assasina z tego forum i tez jest to samo..pokazuje sie ikona gry czarny ekran i tyle menu gry jako takie sie nie wlacza...chodzi mi o to menu w konsoli

5. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Gra nie jest spatchowana na LT+

6. cccebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak pat****e w g poradnika najpierw fpp o matic i potem daje do abgx to na czerwono jest ap25 ...czy poprostu tylko mam dac w fpp o matic i bez abgxa?

7. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aha Menu konsoli :) No to tak jak pisze kolega wyżej musisz pobrać wersję specjalnie spaczowaną lub to zrobić samemu ale jak to zrobić to ci nie powiem bo mam starego samsunga i nie musze się bawić w takie ceregiele :)

8. cccebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. Daniel1979

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    A którą wersję NFSHP posiadasz?? Musisz mieć relase LoCAL jeśli ją chcesz spachować. "Uwaga obraz MUSI być czysty!!! Nie modyfikowany wcześniej."

EDIT

Need For Speed Hot Pursuit LoCAL AP25 Patch LT+

EDIT

Hasło do wszystkich moich UPów - Daniel1979

10. cccebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jakie jest haslo?? bo nie widze albo slepy hjestem ja mam taka wersje scagnieta Need.for.Speed.Hot.Pursuit.PAL.XBOX360-LoCAL

dobra juz mam niewazne;)

11. cccebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zdazylem juz wymyslec;p....wiec mam takiego samego patcha i tak nagralem jak w poradniku...lecz ni wiem czy obraz iso ktory sciaglem byl nie ruszany....ale sciaglem tez assasina stad http://xboxforum.pl/pozostale-%BCrodla-f26/assassins-creed-brotherhood-2010-ang-pl-72138-3.html#post603629 od uzytkownika akx87 i mam to samo...wczesniej tego assasina przez zbgxa pzepuscilem dodam ze fifa 11 i cod black ops chodza

12. Daniel1979

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Fifa11 i CODBO działają bo LT+ obsługuje wszystkie wawy , te gry nie mają zabezpieczenia AP2,5 i nie trzeba z nimi nic robić.

W opisie pisze , że działa na LT+ więc po co cokolwiek robisz z tym obrazem??

13. cccebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ale to mnie przynajmniej utrzymuje w wierze ze mam tego lt+ bo nagralem bez niczego tylko abgx i chodzi...

14. homer124

homer124 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam podłączę się mam ten sam problem mam xboxa z tego czasu co nie można było przerobić liteona i wsadzili mi samsunga teraz chciałem przerobić na lt+ i oczywiście wymieniłem napęd na liteona. Mój problem polega na tym że dalej nie moge odpalić ac:b wyskakuje "nie można odczytać płyty" obraz był przerabiany według instrukcji znalezionej na tym forum i w abgx wyskakuje mi tak: 2.JPG | homer12 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 1.JPG | homer12 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 1:czy to jest prawidłowo przerobiony obraz? 2:jeżeli tak to czemu mi nie chce działać ac:b ? starego napędu nie miałemwięc kupiłem nowy aha mam zainstalowanego najnowszego dasha

edit:
    już po problemie:) mam wgrany lt+ 1.1 i wszystko śmiga te płyty które nagrałem były dobre

15. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jakis nie slyszalem zeby byl LT+ 1.1 wiec.chyba mowisz o zwyklym LT+

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

16. homer124

homer124 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    miałem wgrany lt+ i coś było nie tak z moją konsolą bo gry z ap25 nie działały a gry z różnymi wave tak. dokładnie taka sytyłacja jak wyżej

Wczytywanie...

Poleć forum