1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można odczytać płyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez turbin, Styczeń 17, 2011.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

mam pewien problem. Otóż grałem sobie w NBA 2k11 i podczas gry wyskoczył komunikat o tym aby płytkę przetrzeć szmatką. Kliknąłem OK i gra się wyłączyła. Po wejściu do dasha wyjechałem tacką i wjechałem z powrotem. Wszystko na razie działa. Wie ktoś dlaczego tak się stało? Czy mogę mieć takie komunikaty w przyszłości? Gram na kopiach, płyty Verbatim, 2,4x nagrywane. Czy może to być wstęp do jakiegoś "większego" błędu? Typu RROD? Laser pada?

Czy kupno dysku rozwiąże ten problem (znaczy się że nie wyskoczy mi takie coś więcej)?

Pozdrawiam,
    turbin

2. Lotnik421 Xbox One

3. drvgrees

drvgrees Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki problem. Gralem dzisiaj na swoim xboxie, musialem wylaczyc ja na chwilke aby wyjsc, zreszta nie wazne. Jak wrocilem odpalilem xboxa i nie chce odczyt zadnach plyt czytac, jest tak ze jak wloze plytke naped probuje ja odczytac, jakos dwa razy zakreci sie i nic, w menu xboxie mam napisane otworz naped i tyle. Mam naped Philipsa wiecej nie powiem. Prosze o pomoc, Pozdrawiam

4. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    A inne gry działają normalnie? To znaczy nie mają takich zaciachów?
    Dysk by wiele pomógł bo jak by Ci sie udało zgrać gre na dysk to raczej nie spotkał byś informacji o brudnej płycie =).

Konsola przerobiona? Może wystarczy przeczyścić pamięć konsoli.

5. drvgrees

drvgrees Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak przerobiona, ok przeczyszcze i napisze

Niestety nie pomoglo, jakas inna podpowiedz`?

Sam naprawilem, musialem rozkrecic xboxa, dostac sie do napedu, i przesunac na maxa laser w strone zewnetrzna.

6. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest chyba wina nie do końca poprawnie nagranej płyty. Te NBA 2k11 to pierwsza gra jaką wypaliłem na XBOX360. Nagrywarka była szajsem, gdy chciałem nagrać drugą kopię gry to po prostu padłą.

Czy jak sciągnę z Internetu jeszcze raz te nba 2k11 (albo wypale jeszcze raz, bo nie wiem czy mam na kompie), i wypalę to stare save'y będą działać?

Wczytywanie...

Poleć forum