1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można odczytać płyty.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez maniakk, Lipiec 10, 2012.

1. maniakk

maniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Nie byłem pewny w którym dziale powinienem zamieścić ten temat, a więc jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie.

Witam. Ostatnio nagrałem sobie COD MW3 na esperanzie i na verbatim, i na obu plytach mam ten sam błąd - nie można odczytać plyty wyczysc plyte miekka sciereczka i zresetuj konsole. Podobny błąd miałem przy NBA 2k12 ale po zaktualizowaniu dashboardu błąd ustąpił, plytka omega. Ostatnio ten błąd pojawił mi się także przy grze xgd2 Fifa Street.
    O co może chodzić? Czy potrzebna będzie wymiana lasera a może da się go jakoś wyczyścić lub coś? A może to wina płyt? Proszę o odpowiedź co się dzieje z moim xboxem (wersja SLIM).

Jeśli potrzebne są dodatkowe informacje proszę pisać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gornik92

Gornik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podkarpacie
    Mam ten sam problem z grą driver san francisco tylko co dziwne gdy nagrałem tą gre 1 raz na verbatimie to doszedłem do 6 rozdziału ale niestety zaczął mnie prześladować ten błądm że nie można odczytać płyty przetrzyj płytę miekką ściereczka. Pomyślałem, że moze faktycznie sie gdzieś porysowała wiec nagrałem jeszcze raz na verbatimie i znowu to samo. Spróbowałem nawet po raz trzeci ale niestety powtórka z rozrywki. Nie wiem czy to wina obrazu który pobrałem, może po prostu ma jakiś błąd w tym miejscu. Przed tym błędem zawsze płyta w napędzie przestaje się kręcić. Ktoś wie czym to może być spowodowane?

4. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nie wiem czy to pomoze ale ja tak mialem z tekkenem. bylo to iso z błędami crc czyli ktos zle zrobil obraz. pobralem z innej wstawki i dzialalo

Wczytywanie...

Poleć forum