1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można pobrać Crysis 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sthEn, Marzec 8, 2012.

1. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Witam,

kupiłem dzisiaj kod do gry Crysis 2 z dokładnie tej aukcji - CRYSIS 2 XBOX 360 PO POLSKU XBOX LIVE PEŁNA WERSJA (2171547137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kod wykorzystałem poprzez stronę internetową po zalogowaniu się na swoje konto na xbox.com, nie przez konsolę. Po pobraniu gry na konsoli otrzymuję tylko taki brzydki komunikat.

Błąd oczywiście przy 100%, nie na początku, więc za każdym razem muszę czekać około 50 minut...

Grę próbowałem już pobrać 4x, za każdym razem usuwałem pliki, które pozostawałī oraz czyściłem cache konsoli. Czy problemem może być to, że konto mam w US i kod nie jest "region free"? Czy pieniądze wywalone w błoto, skoro już kod użyłem? Niby tylko 35zł, ale zawsze coś.

Pozdrawiam,
    Daniel

2. Lotnik421 Xbox One

3. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Kod prawdopodobnie jest na PL więc nic z tym nie zrobisz. Na następny raz możesz zapytać się sprzedawcy czy działa na wszystkich kontach. Pozdro

4. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Dziwne, że w ogóle przyjęło kod. No nic, straciłem 35zł zatem :)

Wczytywanie...

Poleć forum