1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Nie można pobrać sniper elite v2"

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez siomo, Luty 20, 2015.

1. siomo

siomo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, gdy chce pobrac grę z game with gold sniper elite v2 przy 0% po kilku sekundach wyskakuje mi "Nie można pobrać sniper elite v2", dzieje sie tak za każdym razem i nie wyskakuje żadny błąd tylko ten komunikat, próbowałem kilka dni temu też pobrać i to samo, mam miejsce na dysku oraz konto live gold jeszcze na ponad miesiąc, co może byc przyczyną?

NFSBOY01PL lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. estollover

estollover Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozwiązania nie mam ale mam dokładnie ten sam problem.
    Dotyczy u mnie to nie tylko sniper elite ale też innych gier które próbuje sciągnąć.

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    308
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jest problem z XBL.

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a

5. MaWe

MaWe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja miałem ten sam problem w 1 dzień jak można było ściągać, ciagle dawałem pobierz ponownie i nic aż w końcu zaskoczyło

6. NFSBOY01PL

NFSBOY01PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam rozwiązanie. Trzeba wejść do ustawień pamięci masowej i wybrać dysk docelowy i poszukać gry.

Wczytywanie...

Poleć forum