1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można połączyć z usługą XBOX LIVE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cd1, Kwiecień 27, 2013.

1. cd1

cd1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Witam

Mam konsole xbox 360 slim. Grałem na niej cały czas z oryginalnymi grami i kupione konto GOLD do live. Ostatnio dowiedziałem się od kolegi, że można grac w przez internet i mieć przerobiona konsolę
    (LT 3.0). Tak więc, poszedłem do gościa w Krakowie, przerobił mi ją w ok. 15 minut i oddał. Gdy wróciłem do domu, podłączyłem konsolę, to wyskoczył błąd że nie można zalogowac się do Xbox LIVE :(.
    Wszystkie gry (wraz z nowo kupionymi przerobionymi) działaja bez zarzutu. Po paru dniach znowu poszedłem do tego pana co mi ją przerobił i z łaską wymienił mi kartę sieciową, ale dalej to samo :/.
    Dodam że sam internet w sobie działa, tylko Xbox Live nie. Nawet przed chwilą usunęło mi konto z GOLDem ;(

Bardzo proszę o pomoc,
    Może przywrócenie ustawien fabrycznych pomoże?
    z góry dzięki cd1

dodam że wyskakuje kod błędu: 80151011

Alert -=SETH=- // Nie pisz post pod postem, używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Ten błąd to może być problem z profilem. Wyczyść cache. Jak nie pomoże to przenieś swój profil na usb i pobierz ponownie.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  5. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja miałem podobny problem. Pobrałem ponownie profil i wszystko działa.

Wczytywanie...

Poleć forum