1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie można się połączyć z serwerem EA w grach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patryk100x, Grudzień 7, 2010.

1. patryk100x

patryk100x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    siemka! nie mogę się dziś podłączyć do serwerów Ea nie , można grać przez live w BF BC2 i FIFA 11 .wie ktoś może co się stało ??:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    do bf2 trzeba pobrać łatke #3 -sklep w grze,łatka za darmo rozmiar 1.6gb. a fify nie mam i miec nie bede bo to ść.....

4. patryk100x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    wczoraj jeszcze moglem normalnie grac , to nie wiem.w takim razie do fify tez musialbym pobrac jakis kod ? ;/

5. filemon1993

filemon1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Wczoraj były jakieś problemy na naszym LIVE, mnie co chwile rozłączało. Moze coś naprawiali w końcu mamy go w Polsce od niespełna miesiąca .

6. patryk100x

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    w tym problem ze ja mam konto na stanach :D ale mozliwe ze byly jakies problemy wczoraj ;]

Wczytywanie...

Poleć forum