1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie można uruchomic gry pobierz gre ponownie jtag dashlaunch 2.25 update13604

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ja3, Październik 24, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ja3

ja3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a wiec wgrałem nowy update freeboota 13604 cmd freebooter 1.29b potem oficjalny update ms i wlaczam black ops (mod zbotami default_mp.xex)wywala błąd żebym pobrał ponownie miałem to wczesniej jak zainstalowałem dashlaunch 2.24 wiec wróciłem do dashlauncha 2.23b ale teraz tylko 2.25 jest kompatybilny z ta wersja freeboota prosze o pomoc

inni ludzie tez sie skarza na forach ze niekóre gry im nie działaja od dl 2.24

cholera juz dziala trzeba paczowac gre x360 hack game.exe

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Tylko że o tym ja chodzi tobie ? słownik ortograficzny ja przyczytać ty czasem powinien, bo zdanio chodzić nie co nie wiem...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum