1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie Można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez 3rr0rx1, Styczeń 30, 2009.

1. 3rr0rx1

3rr0rx1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam sobie gta 4, które to wczoraj śmigało elegancko a dziś już nie śmiga ;)
    Podczas uruchomienia gry z dysku wyskakuje komunikat:

Nie można uruchomić gry. Pobierz ją ponownie.

No nic myślę sobie, przeinstaluje gre - ale nic to nie dało.
    Próbowałem też usunąć gre z dysku i odpalić ją poprostu z płyty - lipa, komunikat z brudną płytą (co jest absurdem bo skoro bezproblemowo gra zgrywa się na dysk...).
    Próbowałem też innej płyty (mowa ciągle o tej samej grze) i komunikat ten sam.
    Wszystkie inne gry śmigają - lecz ta nie.

Jakieś rady? :rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. 3rr0rx1

3rr0rx1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK pogoglowałem, pogoglowałem i wygoglowałem coś na zagranicznym forum :)
    Rozwiązanie problemu jest następujące (rozwiązuje również problem z niedziałającymi grami z xboxa1)

W menu xboxa wchodzimy do zakładki z ustawieniami systemu>Pamięć>wciskamy na padzie Y i wklepujemy następującą kombinacje:
    X, X, LB, RB, X, X, wyskoczy info o konserwacji dysku>wybieramy TAK i powinno śmigać :)

Można zamknąć ;)

4. razdwarazdwa

razdwarazdwa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi wyskakuje taki błąd tylko przy graniu w multi w COD'a 4 i kombinacja X, X, LB, RB, X, X nie pomaga :/

Wczytywanie...

Poleć forum