1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można uruchomić gry xbox 360. pobierz ponownie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez niket90sport, Wrzesień 14, 2014.

1. niket90sport

niket90sport Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cze. zaktualizowałem dasch a do najnowszej wersji 16767 i wyskakuje mi po włączeniu z pendriva fifa street 4 demo Nie można uruchomić gry .pobierz ponownie. To samo z fifa 15 jest. fifa street 3 działa normalnie z pendriva
    prosze o pomoc co zrobić mam

2. Lotnik421 Xbox One

3. m@xio

m@xio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyłączam się do zapytania. W moim przypadku dash 14719. Nie odpala nowa FIFA 15 (pobrane 3 wersje, przerabiane na god i xex).

4. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masz za stary dash musisz zrobić do najnowszego na rgh.

nie masz uszkodzonej tej fify albo złe skopiowanej?

5. m@xio

m@xio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaktualizowałem dash do nowszego i w końcu gra ruszyła ;) Dzięki

6. Br0k3R

Br0k3R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    nie chce zakładać nowego tematu ale mam problem z dj hero. Jakiś czas temu grałem w tą grę na moim xboxie - z racji tego że płyta jest porysowana zgrałem ją na dysk. W międzyczasie aktualizowałem konsolę oraz fsd. Ostatnio wpadł mi w ręce kontroler i postanowiłem znów odpalić tą grę - niestety wyrzuca błąd jaki jest w temacie. Ściągnąłem grę z sieci i przy próbie uruchomienia z USB również otrzymuję ten błąd - dash 2.0.6537.0. Co może być przycyzną tego że gra wcześniej działała a teraz nie chce?

Wczytywanie...

Poleć forum