1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie mozna utworzyć profilu d000034

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zwonko, Sierpień 11, 2016.

1. zwonko

zwonko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Xbox z RGH. Wymieniłem wew. HDD. Wgrałem od nowa RGH (zmiana wersji na FSD3.783, wcześniej było 3.775, kernel był i jest 2.0.16747.0) wg filmiku z Youtube i przeczytanych poradników. Skopiowałem stary profil gracza. Następnie zaktualizowałem sterowniki kinect bo nie chciał działać. Po tym wszystkim mam co chwilę problem z błędem Xbox Live d000034.

Błąd pojawia się najczesciej przy starcie gier w momencie wybierania profilu. Odpalając pierwsza wgraną na dysk grę (Just Dance 2015) wyskoczył ww. błąd. Pomogła aktualizacja TU (podobnie dla paru innych gier). Niestety mam kolejne gry które nie działają (np. Darksiders), a jak dam pobierz TU nic się nie wyświetla (być może problem z xboxunity, dlatego sprawdzę jutro). Ale najgorsze jest, że przy próbie tworzenia nowego profilu też wyskakuje ten błąd.

Próbowałem już:
    http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-360/errors/error-code-d0000034
    Przychodzi do głowy to że nie formatowałem dysku z poziomu NXE.... tylko że teraz pewnie usunie mi wszystkie gry, a nie mam pewności że to pomoże. Jeszcze ewentualnie sprawa ustawienia ścieżki w FSD do CONTENT\000.... , choć wydaje się to nie być konieczne jeśli gry trzymam w HDD1\Gry\ i USB0\Gry\

Ostatnia edycja: Sierpień 12, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum