1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie można zainstalować gry na dysk.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Twardowski, Sierpień 10, 2010.

1. Twardowski

Twardowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, posiadam Xbox 360 Elite z dyskiem 120GB.Przez dlugi czas wszystko było bardzo dobrze, miałem chyba 50 wersji demo.Gry normalnie można było instalować na hdd.Pewnego razu zachciało mi się zagrać na livie ( nie wiem czy to istotne, ale napiszę ;p ), bana nie dostałem.Chyba pół roku temu znowu chciałem spróbować, od razu napotkałem się na jakąś aktualizację którą zaakceptowałem ... I wtedy pojawił się jakiś błąd, coś o Livie ( nie pamiętam co to dokladnie bo bylem przestraszony, a poza tym było to dawno ) i szybko odłączyłem kabel od neta i zasilania z nadzieją że uda się nie dostać bana.Czy mam bana na Live'a to nie wiem, myślałem też że nei mam bana na HDD ( save'y normalnie się zapisywały, stare gry były na dysku też ) , ale gdy próbuję zainstalować teraz to pojawia się błąd " Instalacja tej gry nie jest możliwa ".
    Zapomniałem napisać, że konsolę mam przerobioną iXtreme 1.6 i próbuję instalować pirackie jak i oryginalne gry.Proszę o pomoc.Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zaktualizuj sobie do nowego dasha, najnowsza wersja jest gdzies napweno na forum, jezeli nie to znajdziesz ja na oficjalnej stronie xboxa. jezeli masz bana to ta aktualizacja pomoze i pozwoli ci zainstalowac gry na dysk.

Wczytywanie...

Poleć forum