1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie można zaktualizować konsoli nie można dczytać płyty

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez Krzysztof Kołodziejczyk, Wrzesień 22, 2011.

1. Krzysztof Kołodziejczyk

Krzysztof Kołodziejczyk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. mam pewien problem otóż odpaliłem sobie gierkę dead island i prosiła mnie o aktualizację konsoli dałem tak i zaczeło aktualizować z płyty. w momencie aktualizacji wyskoczył mi błąd ,że nie można zaktualizować konsoli. nie można odczytać płyty. teraz nie mogę ani tego wyłączyć ani wgl. naprawić próbowałem ściągnąć aktualizację na płytę i odpalić nic, przez usb też nic wyjmowałem dysk też nic dalej to samo proszę o pomoc. czy da się to w jakiś sposób naprawić. z góry dziękuje
    aha i kod błędu to: 3151-335a-b800-0f00-c000-0013

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    sto razy to samo wgrać recznie dash 2.0.13146.0 na pendrive z google poszukać sobie taki. przy wylączonej konsoli wlożyć pena do konsoli i wlaczyć konsole jak się skończy upragrade to usunie przeróbke i będzie dzialać dash i orginaly.jak nie polecam serwis jak nie umiesz sam wgrać orginalnego fw do napędu i póżniej flasha lt 1.91 i będzie dzialać

4. Krzysztof Kołodziejczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki pomogło. a powiedzcie mi jeszcze czy można samemu przeoribć konsole i czy jest jakiś poradnik czy coś??

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
  6. Krzysztof Kołodziejczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chodzi mi o toże nie chcę znowu płacić 5dych za przerabianie i czy dałbym radę to zrobić samemu takim poradnikiem krok po kroku czy raczej słabo.

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    rozumiem cię bo może za miech wyjść lt 2.0 bez czego super nowych gier nie pograsz .więc byś musial wydać w ciągu miecha okolo 100zl.jak znasz się troszke na eletronice .umiesz konsole rozkręcić podlączyć do kompa napęd ,wyciągnąć klucz z napędu i wgrać lt i niczego nie popsuć to możesz zobacz jaki masz napęd póżniej poradnik przejrzyj i oceń swoje sily jak nie to warto dać 50zl niż coś popsuć bo się da i zaplacisz pozniej z 200zl albo więcej

8. Krzysztof Kołodziejczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozkręcić umiem, podłączyć napęd do komputera to chyba przez sata jak dobrze kojarze, wyciągnąć klucz z napędu to może jest na necie jak, wgrać lt to tez chyba będzie jakiś poradnik (o i czy nie masz jakiegoś na oku dobrego poradnika :)) więc wydaje mi się połowa sukcesu.

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    trzeba dopasować do napędu jaki masz napęd taki poradnik do niego jest:)chęci napewno:)jak banq powineś sobie dać rade sam

10. Krzysztof Kołodziejczyk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. grzzawodnik

grzzawodnik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem

Witam, kupiłem nowe Gears of War 3 , prosi mnie o aktualizacje i wyskakuje błąd 3151-351F-1600-2303-C810-1012 . Wie ktoś o co chodzi?? proszę o pomoc! dzięki

12. drdude

drdude Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    grzzawodnik: drugi post od góry masz napisane co i jak

13. Foktrok

Foktrok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kurcze u mnie nie da się wgrać aktualizacji z pena lub z cd, robię tak jak jet opisane w drugim poście (format fat32 i wgrany katalog system root) jak włączam konsolę z pendrivem to pojawia się na sekundę " trwa aktualizacja" po czym znika i pojawia się dalej ekran że nie można odczytać aktualizacji z płyty a pendrive miga jednostajnie, pomóżcie

14. Miciik

Miciik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam odpalałem kopię fifki 12 wyskoczyła mi aktualizacja z płytki zaakceptowałem w połowie wyskoczył jakiś błąd wżucałem aktualizacje przez pena ale nie wykrywa a sformatowany jest odpowiednio i wszystko jest tak jak być powinno jakieś rady?

15. Miciik

Miciik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    (format fat32 i wgrany katalog system root) format fat32 sie zgadza ale o co chodzi z tym katalog system root?

16. Miciik

Miciik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    u mnie w ogóle nic się nie pokazuje po włożeniu pena żadna aktualizacja nic... a jak ponownie fifke wkładam to pokazuje sie tapeta xboxa i pauza.... co zrobić??

17. Foktrok

Foktrok Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2.0.13599--- Download SystemUpdate_13599_USB.zip for free on Filesonic.com

to pomogło, jednak strata avatar i przeróbki, trzeba czekać na nowy soft chyba

18. Miciik

Miciik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  19. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Wgrywając nowy dash straciłeś przeróbkę, dash wgrał oryginalny firmware.

20. Pysiu21

Pysiu21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  21. meniek87

meniek87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też odpaliłem Fife12 i nie chciało mi się zakutalizować z płyty nagrałem aktualizację na pena i wrzuciłem w konsole, zaktualizowało mi się a teraz nie mogę odpalić żadnej przerobionej gry. Czy to znaczy że muszę konsolę przerobić na nowo?
    Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach prosze o pomoc czy można to jakoś cofnąć

Wczytywanie...

Poleć forum