1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Nie oczekujcie fabularnych dodatków do Grand Theft Auto V - twórcy mają inne plany

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Grand Theft Auto V to prawdziwy fenomen, który rozbudził graczy z całego świata, ale twórcy nie zamierzają przygotowywać wielkich, dodatkowych opowieści w Los Santos. Nie czekajcie na fabularne rozszerzenia do GTA V, ponieważ Rockstar ma inne plany.

W kwietniu ubiegłego roku pojawiły się pierwsze informacje o „bardzo ekscytującym”, fabularnym rozszerzeniu do Grand Theft Auto V. Gracze wyczekiwali na oficjalną wiadomość bardzo długo, prosili twórców o komentarz, ale deweloperzy nie przejęli się błaganiami.

Następnie w marcu Take-Two poinformowało, że tak naprawdę to nigdy nikt nie mówił o tych dodatkach, bo studio nie planuje produkcji.

Po kolejnych miesiącach otrzymaliśmy nową informację, która jednoznacznie przekreśla powstawanie oczekiwanych dodatków. Imran Sarwar – dyrektor projektu w Rockstar North – powiedział, że wszyscy skupiają się teraz na GTA Online:

Nikogo nie powinna ta sytuacja dziwić. Grant Theft Auto Online jest aktualnie największym źródłem zysku dla firmy. Korporacji bardziej opłaca się tworzyć bezpłatne DLC i czerpać gotówkę z mikrotransakcji...

Co Wy na to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie ma to jak zajmować się gta online zamiast wydać konkretne dlc fabularne.
    Dla mnie gta online było fajne na początku później zawiało nudą, jeszcze te durne oczekiwanie aż łaskawie się misja załaduje doprowadza do szału.
    To że rockstar co chwile dodaje jakieś dodatki do gta online nie robi furory po prostu po kilkunastu godzinach grania staje się to nudne bez względu czy zostanie dodany jakiś nowy pojazd czy jakieś ubrania itp.
    Fabuła tej gry była świetna lecz krótka i sama się prosi o kontynuację przygód F,M,T :)

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1256
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przecież R* zawsze zaprzecza wszystkiemu a gdy coś wydaje to mówią o tym w ostatniej chwili. Ja bym tak jeszcze nie podchodził do tego pesymistycznie przeciesz minęły zaledwie tylko 2 lata od premiery ;D

vtec fan lubi to.
  5. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Tylko 2 lata :D bardziej bym się już spodziewał kolejnej części gta ;)

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Też uważam że powinni wydać dlc z fabułą.
    GTA samo w sobie jest krótkie i samą podstawe idzie szybko ograć,online mnie nie interesuje bo nie mam na to czasu po prostu,zresztą podobno wczytywanie misji trwa wieczność

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum