1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie odpala gier www

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Caryca, Listopad 16, 2015.

1. Caryca

Caryca Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Xbox 360..Spróbuje krotko opisać sytuacje. Syn ma 4 gry wwe od wczoraj zadnej z nich nie da sie odpalic. Wszystkie inne działaja. Ewidentnie tylko kategoria gier wrestling nie odpala. Czysciłam itd.i nic. Jak dla mnie coś podejrzanego...4 gry wwe przestaja działac w tym samym czasie??Dzien wczesniej działały. Nie gra online(nie ma konta). Sformatowałam twardy dysk ,usu ełam profile i nadal nic. Wsadziłam stara gre,ktora wieki nie dziala i przy tej pokazuje sie komunikat ze dysk nie czytelny przy tych wwe brak jakiejkolwiek reakcji...gupieje :( Pomyslalam,ze pojade jutro kupic jakas najtansza gre wwe zeby sie upewnic czy odpali a jesli nie to co to jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wygląda na kończący się laser

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...