1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie ogarniam. POMÓŻCIE BŁAGAM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kluska1212, Październik 29, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kluska1212

kluska1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam xboxa lt 3.0 i dashboard 2.0.15574 i chciałem zaktualizować dasha,żeby zagrać w GTA V. Wiem, że to podobno nie usunie przeróbki, ale nie ogarniam o co chodzi z tym ofw czy nie wyskoczą mi jakieś błędy, jaki dashboard najlepszy. Sory, że wam zawracam głowę, ale naprawdę się nie znam i boję się o konsolę.

POZDRO

2. Lotnik421 Xbox One

3. onlinerxd

onlinerxd Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sluchaj jak zaaktualizujesz bd miec najnowszego dasha i spokojnie bedziesz mogl grac w gta v bez problemow i bledow.

Tapnięte z Galaxy

4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nic się nie stanie, możesz śmiało aktualizować.

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum