1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie otwierający się napęd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Coller22, Grudzień 16, 2012.

1. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Witam mam otóż następujący problem (wiem temat był pewnie trochę poruszany na forum) chodzi mi o to że napęd mojej konsoli z czasem miał problemy z wysunięciem tacki na płytę, na początku otwierał za drugim razem (po kliknięciu przycisku na konsoli), potem otwierał za 4-5, potem już za 6-8 a od wczoraj nie chce się w ogóle otworzyć. Kiedy klikam żeby się wysunął to słychać charakterystyczny dźwięk lecz jakby na drodze spotykał opór...
    Prosiłbym o pomoc, dodam że konsolę i napęd mogę rozłożyć, (napęd to Liteon 16D2S) model płyty głównej Jasper- wyprodukowana 14 lipca 2009.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 4Fun

4Fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Nie otwierający się napęd

jebn#j w niego. wpisz sobie how to fast fix it open tray

robię tak od roku i konsola śmiga

ZaTapatalkOwane z Samsung Galaxy Y

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odp: Nie otwierający się napęd

Było to już 1000 razy gumkę wyjmij przeczysc włóż z powrotem powinno pomóc. Jeśli nie to kup nową i będzie działać. :)

HTC Desire HD @ Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum