1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie pewna XBL,ixtrema konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez badboy8, Czerwiec 5, 2010.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jestem w posiadaniu konsolki xbox 360.
    Nie dawno ją zakupiłem,ma rroda i mam nadzieje że ją naprawie.
    Ogólnie konsola podobno nie ma bana ale nie jestem pewny sprzedającego.
    Czy moge jakimś cudem sprawdzić czy konsola ma bana ?
    Wiem,wiem... zadzwoń na infolinie microsoftu albo sprawdz na stronce gwarancje.
    Konsola jest z sierpnia 2007 więc niby gwarancja powinna jeszcze być ale widząc to co chłopak wyprawiał w środku nie jestem tego pewien.
    Otóż wpadł mi do głowy pomysł:
    -Spróbowałbym zrobić konto na XBL bo niby są 3 darmowe na Gold, i jeżeli pokażą sie 3 to znaczy ze nigdy sie konsola nie łączyła.
    Czy takim albo innym sposobem moge to jakoś sprawdzić?
    Jeżeli udało by mi sie naprawić to chciałbym tą konsole przeznaczyć na multiplayer co sie wiąże z orginalnym firmwarem napędu a nie chce zabłysnać na jakimś ixtremie który jest teraz wgrany.

Z góry dzięki

P.S
    Jak sie ma na dzień dzisiejszy granie na wspólnym HDD z konsolą przerobioną ? Bo chciałbym przeznaczyć Ten sam Dysk (Ofc chce trzymać na dysku zainstalowane moje kopie zapasowe jak i orginalne do multi oraz Grać na tym samym profilu offline i online na przerobionej i nie przerobionej.Czy taki mix jest dopuszczalny?tzn.ryzykowny ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gumis1985

Gumis1985 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków, PL
    Nie jestem pewien ale podepnij konsolę bez napędu :)) do XBL :) to w sprawie Bana powinno wyjaśnić chyba sprawę.. ;) ja tak robiłem przynajmniej.

4. adiq117

adiq117 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radzionków
    A więc...
    Jeżeli chcesz sprawdzić czy xbl był opalony na konsoli możesz spróbować założyć 3 konta, ale nie daje to gwarancji, bo nie każdy musiał korzystać z darmowych kont a od razu wykupić. Poza tym odradzam, konsola przerobiona jeżeli się podepniesz do XBL dostajesz gwarancje bana, a kiedy to sie stanie to tylko kwestia czasu.

Dysk... jeżeli chcesz używać go na konsoli przerobionej pod xbl i nie przerobionej to odradzam. Jeżeli dostaniesz bana (co jest pewne), a dysk będzie podłączony to już go na tej konsolce nie odpalisz.

A jeżeli chodzi o ponowne wgrywanie oryginalnego firmware'a to też odradam bawienia się z tym. Najlepiej chyba sprzedać konsole i kupić nową.

Trochę dopłacisz, ale będziesz spać spokojnie :)

5. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co ty gadasz ?:p
    Sam do niedawna na przerobionej konsolce grałem na livie przez dłuższe 2 lata ! mój kumpel ma konsolke od 06 i bana nie wyłapał więc nie gadaj głupot mi tu.
    A czy bana dostane?Ja chce grać na konsoli nieprzerobionej czyli imo nie powiniennem dostać.A dysk potem na tej konsolce spokojnie odpale ! odczego sie kiedyś przez nand odblokowywało HDD! myśl ..
    Ogólnie nie wiem czy konsolka wogla ożyje po naprawie więc pytam narazie ogólnikowo.
    Gumiś,bez napędu nie można xboxa odpalić.
    Co do dysku to chce go używa OFFLINE na PRZEROBIONEj i ONLINE na nieprzerobionej.Ofc na dysku będą ciągle zainstalowane "kopie zapasowe" z tantego xboxa.

6. Bartek7

Bartek7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    boze le tamten kolo ciemny ;]

Wczytywanie...

Poleć forum