1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie porównujcie pecetowego Battlefield 4 do wersji konsolowych

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 16, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Apelują o to twórcy gry dodając jednocześnie, że na każdej z platform starają się dać z siebie wszystko.

Patrick Bach podczas rozmowy z OXM powiedział, że gracze nie powinni porównywać Battlefield 4 z pecetów do wersji przygotowanych na potrzeby PlayStation 4 czy Xbox One. Interesujący nas wątek rozpoczął się od pytanie dotyczącego wysokich oczekiwań graczy niezależnie od platformy. Oto odpowiedź Patricka.

- To przypomina mi czasy Battlefield 3. Mieliśmy ten sam problem zanim jeszcze weszły konsole nowej generacji, gdy stworzyliśmy grę wyglądającą naprawdę niesamowicie na PC - czym lepszy komp, tym lepiej ona wyglądała. Na konsolach także była bardzo ładna, ale nie wyglądała już tak dobrze jak na komputerach, przez co ludzie strasznie na nas narzekali. Mówiliśmy im, że muszą porównywać grę tylko względem innych produkcji, które ukazały się na tych samych platformach. Ludzie mówili na to "Ok, ale dlaczego BF3 nie wygląda tak dobrze na konsoli jak na PC? Nie troszczycie się o konsole?". A my tymczasem wyciskamy ze sprzętu co tylko się da i wiem, że to samo zrobimy tym razem. Staramy się dotrzeć do granic możliwości z wersją PC, z wersją Xbox One, z wersją PS4, ale także z wersjami na PlayStation 3 i Xbox 360 - tam także nasza gra wygląda świetnie, o wiele lepiej niż Battlefield 3 - tłumaczy Patrick Bach.

- Cały czas jednak widzimy wideo z porównaniami poszczególnych wersji, w których ktoś próbuje oceniać nas tylko i wyłącznie na tej podstawie, zamiast porównać Battlefield 4 do innych gier z tej samej platformy. Moglibyśmy znaleźć wyjście z tej sytuacji i ustawić poprzeczkę na poziomie Xbox 360 czy PS3 i wszystkie wersje wyglądałby identycznie, ale my nie działamy w ten sposób. Chcemy zrobić najlepsze co tylko się da z każdym sprzętem - dodaje Bach.

I trudno nie przyznać mu trochę racji. Wiele graficznych porównań skupia się właśnie na zestawieniu z sobą chociażby wersji z PS3 z wersją zrobioną na Xbox 360 czy PC, kiedy tak naprawdę nie zawsze ma to większy sens. Są to sprzęty o różnej architekturze, a jeśli posiadasz tylko jeden z nich - wiedza o tym, że dana produkcja wygląda na nim trochę lepiej lub gorzej absolutnie niczego nie zmieni.

Jedno jest pewne - Battlefield 4 wyglądać będzie zupełnie inaczej na konsolach obecnej i nowej generacji, a także inaczej na PC. Do premiery gry nie zostało już wiele - pierwsze wersje debiutują 31. października. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ja tam ich nie winie BF 3 przeszedłem i na xklocku i na pc i obie wersje były ok

4. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Beta na konsolach jest graficznie tragiczna. Bardziej podobala mi sie nawet beta trojki. Do tego malo zmian. Za malo, by nazwac to cos Battlefieldem 4. Szkoda tylko, ze EA robi to samo, z czego tak sie nasmiewali u Activision - wypuszcza odgrzewane kotlety. Osobiscie zostaje przy BF3 i czekam na next gena :)

5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Jeżeli myślisz że bf4 to to samo co bf3 to jesteś w błędzie, już w becie widać różnicę pomiędzy obiema grami. Chociażby model zniszczeń czy pilotaż śmigłowców. Spodziewałes się laserów czy latających środków zostawili to co najlepsze a resztę poprawili i dodali kilka nowości

Tchnięte z SGS GT-I9000

1 osoba to lubi.
  6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Spodziewalem sie chociaz takiej zmiany jakosci jaka byla miedzy BC2 a trojka. Jak dla mnie to jest co najwyzej BF3.5, a jedyna odczuwalna zmiana wedlug mnie jest feeling strzelania - tutaj fakt, jest duzo lepiej niz w poprzedniej czesci, jednak dla mnie to za malo. Nie oczekuje zmiany czasow akcji, oczekiwalem malej rewolucji :)

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    chcecie nowosc to idzcie grac w BLACK OPSA 2 tam sa lasery i roboty:D

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja bym się zwijał ze śmiechu jakby premiery na PS3, PS4, XOne, X360 zostały przesunięte na nowy rok - wiosna :D

Normalnie ze śmiechu poplułbym chyba monitor :D

9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tylko idioci robią takie porównania, żeby podwyższyć sobie ego zakompleksionego PC'towca.

Wczytywanie...

Poleć forum