1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie potrafię wygrać w fife 10 więcej niż 2:0

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez seanknw, Październik 24, 2009.

1. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam
    Mam pytanie bo gram na ustawieniach poziomu trudności zawodowiec, czyli druga od końca bodajże jest to inaczej średni poziom trudności i nie potrafię wygrać więcej niż 2:0 nawet dobrą drużyną taka jak real madryt i grając przeciwko jakimś cieniasom. Zauważyłem też, że nie potrafię strzelić w ogóle gola grając ustawieniem 4:4:2. Jedyna opcja jaka wchodzi w grę żeby dorównywać przeciwnikowi to własne ustawienie formacji na 3:2:5 bądź inne podobne tylko wtedy mogę dojść do jakiejś strzeleckiej sytuacji i to jeszcze przeważnie z kontrataku. Gram już od ponad 2 tygodni i to nie jest moja pierwsza fifa ale średnio wygrywam co 3 spotkanie. Co mogę robić źle ? Są jakieś filmy pokazowe jak zachować się w meczach, jak dochodzić do pozycji strzeleckich ? Albo jak nauczyć się w końcu dobrze grać. Przede mną są jeszcze dwa poziomy trudności które jak włączę to w ogóle się nie liczę w grze. Sorry że tak dziwnie sie rozpisałem, wiem że inna gra jest z normalnym graczem na dwa pady ale jak mogę grać po livie jak nie potrafię wygrać z komputerem na średnim poziomie trudności ? Co mi poradzicie ???? bo jestem załamany. wiem że dziwny post ale co zrobić jestem w depresji :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Dziwne bo ja gram na legendarnym menadzera i wygram po 4:1 5:2 3:0 i gram Lechem Poznan wygralem nawet z Bayernem 3:1

4. Elwood

Elwood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie naciskaj często sprintu tylko powoli konstruuj akcje podaniami ;d

5. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    a widzicie ja dlatego nie lubię gier piłkarskich na pada bo nie umiem grac np w fife,jak bym się podszkolił to tak bo na klawiaturze to mistrzowsko gram.

6. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Napieraj na przeciwnika naciskając sprint + A . Wtedy zaczyna ją się mylić i możesz spokojnie konstruować akcje podaniami.

7. pirat92

pirat92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    seanknw, mam tak samo, w FIFIE 09 bez problemu wygrywałem na legendarnym, a tutaj gra mi się strasznie trudno, ciężko wogóle jakąkolwiek akcje sklecić. Piłkarze się nie wystawiają na pozycje, nie ma do kogo podawać. W FIFIE 09 zbyt często były spalone, ale tutaj jest jeszcze gorzej, bo napastnicy tak się pilnują, że nie ma jak im podać na dobieg. Cóż zrobić, na razie męczę nowego PESa, a do tej FIFY może z czasem się przyzwyczaję.

8. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Gra jest dosyć prosta. Najlepiej graj na tzw "klepkę" i gdy widzisz, że napastnik wybiega na wolne pole to wypuść mu piłkę. Z rzutów rożnych jest ciężko strzelić gola, ale za to z rzutów wolnych bardzo łatwo. Podsumowując ćwicz składne szybkie akcje. Nie rób tak jak napisał Elwood, gdyż zawodnicy drużyny przeciwnej wrócą i będzie już ciężej.

9. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    no właśnie to zauważyłem, że jak trzymam sprint to niby biegnę szybciej ale każdy z przeciwników dwa razy szybciej niż ja :| no cóż ... a powiecie mi jak się zakrywa piłk ciałem ale tak w biegu. To znaczy żeby podczas biegu jak przeciwnik biegnie za tobą to przeważnie zawsze obrońca zdoła cię wyprzedzić i rękami odpychać, ale jest coś takiego żeby biec z piłką do przodu ale blokować go też ?

10. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    To nie jest PES żeby trzymać cały czas bieg - musisz sie zastawiac, odpal sobie Tryb Menadżerski, graj drużyną z 2 ligi angielskiej, weź szybkość gry na Szybką i wtedy lepiej ci będzie się nauczyć grać.

Wczytywanie...

Poleć forum