1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie przerabiam, nie kradnę WTF?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dziend0bry, Styczeń 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Nie przerabiam. Nie kradnę.

WTF?! Co to ma być? Polskie prawo zezwala na przerabianie konsol,pod warunkiem,ze posiada się oryginały. Jak ja np. nie chce ,zeby plyty mi się porysowały i gram na kopiach to dlaczego mam dostać bana? Przeciez mam oryginaly ..

Czekam na odpowiedz Microsoftu w tej sprawie..

2. Lotnik421 Xbox One

3. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Tego typu akcje należy olać ciepłym moczem , tak jak M$ olewa nas Polaków w kwestii LIVE-a i innych . Takie moje zdanie . Kto chce to przerabia , kto nie to nie . W końcu podczas fali banów żaden Polak nie został zbanowany ( bo w Polsce nie ma LIVE ) bla , bla , bla ITD , ITP i ETC .....

4. technic

technic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardziej chyba z tym twoim prawem chodzi o tworzenie kopii zapasowych pod warunkiem że masz oryginał płyty ale nie jestem jakimś znawcą więc nie dam sobie uciąć głowy że tak jest.

5. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    No własnie... Więc dlaczego MicroShit banuje nas?

6. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    przerabia się po to konsole żeby odpalać kopie zapasowe gier które się posiada ( oryginały ) aby ich nie zniszczyć :shisha . Polak teoretycznie nie może dostać bana , bo nie ma polskiego xbl .

7. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Tylko że zakładając konto na UK w sieci nie jesteś już Polakiem. Myślę że mało chyba jest ludzi którzy kupują sobie grę i od razu lecą ją skopiować, a oryginał wkładają w folię bombelkową i wystawiają w gablocie. To chyba jakaś choroba, tylko zapomniałem jak ona się nazywa. Większość producentów ubezpiecza swoje gry i wysyłając im uszkodzoną płytę dostaniemy wymieniony egzemplarz. Chociaż i tak trudno jest załatwić oryginalną płytę z grą tak, aby nie odpaliła na konsoli, jeśli się tego nie chce.

8. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    będziesz miał dzieci to przekonasz się że można szybko załatwić grę tak żeby nie dało się jej uratować

9. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

buahahhaah tyle ci powiem na twój post. Jasne a świstak . . .

10. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Na pewno nie będę dawał dzieciom "do zabawy" sprzęt za 1500 zł. W ogóle co to za bezsensowne wytłumaczenia? Ludzie, dajcie se siana i przyznajcie się że jesteście zwykłymi piratami albo w ogóle nic nie piszcie bo tylko się ośmieszacie.

11. Dzajniak

Dzajniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skąd się człowieku urwałeś? Myślisz, że każdy Polak ma na tyle kasy by kupować tylko oryginały? Sądząc po twoim tekście o dzieciach jesteś raczej niepełnoletni, więc nie masz pojęcia o wartości pieniądza. Chciałbym usłyszeć twoją opinię, kiedy sam będziesz musiał harować.

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    http://xboxforum.pl/konsoli-f17/popierasz-akcje-npnk-czy-tez-nie-41384.html

http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/microsoft-odpowiada-na-kontrakcje-40720.html

http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/przerobka-xbox-360-micros-40006.html

Leci warnik ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum