1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Nie przerabiam- Nie kradne!"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adrionoPL, Styczeń 14, 2010.

1. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Bardzo ciekawa akcja Microsoftu. Zapraszam do obejrzenia filmiku pod tym linkiem:
    "Nie przerabiam- Nie kradne!"
    oraz na strone akcji:
    http://www.nieprzerabiam-niekradne.pl/

Możesz podziękowąć za wstawienie filmiku :D A ja przepraszam jeśli to zły dział na ten temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
  4. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    oj sorry. nie wiedziałem :( Moja wina, jak był to nie mam nic przeciwko usunięciu tematu.

5. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Faszystowska propaganda!

Toż to faszystowska propaganda! Ta akcja Microsoftu jest równie szczera i przekonująca jak hitlerowskie filmy propagandowe o dobrobycie i humanitarnym traktowaniu więźniów obozów koncentracyjnych. Natomiast Testimonialna wypowiedź dziennikarza HyperTV pt: "Dlaczego nie przerobiłeś konsoli X360" jest cyniczna i ingnorancka w stosunku do ludzi biednych, którzy według niej powinni zostać odcięci od dóbr kultury tylko dlatego, że są biedni. Pismak powinien się wstydzić! Jeżeli takie jest podejście Microsoftu do nas-graczy to ja już nigdy więcej nie kupię oryginalnej gry! A to, że gry nie są po polsku to tylko plus! Przynajmniej nauczymy się angielskiego! F*CK YOU MICROSOFT!

6. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Pytanie dziennikarza - w tym wypadku obywatela Kreczmara - o to dlaczego nie przerobił konsoli jest konkretnie bez sensu. On dostaje gry za darmo więc nie ma potrzeby by kraść. Jeśli kolejne filmiki będą również tyczyły się dziennikarzy to (jak się to teraz mówi): zal.pl

Poza tym nasze władze wchodzą amerykańskim rządzącym w tyłek, nasi żołnierze giną lub zostają kalekami w imię imperialistycznych zapędów hamburgerów a live jak nie ma tak nie ma. Tak samo wiz. Skoro oni nas robią to my też możemy.

Wczytywanie...

Poleć forum