1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie przerabiany xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotrekcztery, Maj 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. piotrekcztery

piotrekcztery Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, mam pytanie dotyczące xboxa. Mam pendrive 16GB i chciałem sciągnąc gre i dałem z formatem *.ISO na pendrive lecz nawet xbox tej gry nie widzi w xboxie wybieram pendrive i pisze Gry - 0KB. Poczytałem i doczytałem sie że mozna tylko demo ok więc sciągłem demo tej gry w formacie *.ISO lecz ją też nie widzi. Nie chce przerabiac xboxa360 bo kupiłem go 3 dni temu i mam gwarancje 2 lata.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    W dziale gry masz opis jak zrobić żeby odpalić demo.

4. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli to demo jest w marketplace to pobierz stamtąd.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum