1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie przerobiona konsola,a patche do fify.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zielonyyy, Styczeń 5, 2013.

1. Zielonyyy

Zielonyyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,kupiłem sobie fifę 2013, 24 grudnia.Wszystko ładnie,kilka meczów za mną przez multi, jak i w trybie kariery,wszystko idzie pięknie,tylko dręczy mnie taka rzecz.
    Brak aktualnych składów,to są takie małe drobnostki,wszystkie większe transfery są,ale nie ma np. w Southamton Boruca itp.Będzie/jest jakiś patch ze wszystkimi składami aktualnymi ??
    Będzie/jest już patch z polską ekstraklasą,oczywiście z licencją??
    Skąd pobrać ten patch,jak go zainstalować,i czy będzie działał na nieprzerobionej konsoli?
    Będzie aktualizacja składów po obecnym okienku transferowym?
    P.S Wiecie może co jest przyczyną,że na Zawodowcu potrafię wygrać z 6-0 a już poziom wyżej(tj.Klasa światowa)dostaje srogie lanie??
    Proszę o szybkie odpowiedzi,na powyższe pytania.Z góry wielkie dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    z tego co sie orjentuje na xboxsie nie ma możliwości takich paczów jeżeli chodzi o ekstraklasę na licencji w fifa13 chyba ze posiadasz konsole z przeróbka RGH tam sa możliwe takie cuda lecz z tego co piszesz masz orginał wiec zapomnij i pogódź sie z tym ze PZPN T-Mobile jest skąpy i życzy sobie zbyt wiele kasy za udostępnienie loga ligi , a i z tego co wiem to co jakiś czas EA robi update składów wiec poczekaj do zamknięcia okna transferowego !

Wczytywanie...

Poleć forum