1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie przerobiony X360 bez HDD ale z Penem. Gry działają a DLC nie, dlaczego?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Van GORRE, Październik 2, 2012.

1. Van GORRE

Van GORRE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WLKP
    Cześć

Mam X360 Slim, nie przerobiona. Nie posiadam w nim HDD (wyjęty). Włożyłem dwa Pendrivy 16GB i 8GB. Kupiłem grę Battlefield Bad Company 2 z Alle (przeniesienie licencji od XBL_Polska). Gra uruchamia isę prawidłowo i można grać. Razem z kontem otrzymałem dodatek "Vietnam" oraz kilka mniejszych popierdółek do tej BC2. Wchodzę w grze w zakładkę "Dodatki" jednak widoczni są tylko "autorzy". Przeglądam inne opcje ale nic innego nie wpadło mi w oko.
    Pytania:
    1) Czy ja mam coś skopane czy do dodatku wymagany jest HDD?
    2) Zamówiłem grę Duke Nukem Forever, mam zamiar kupić konto z DLC (Doctor Who Cloned Me) i przenieść na swoją konsolę. Wiem ,że grę będę musiał zainstalować na Pendrivie ale czy to połączenie ruszy?
    testował ktoś takie kombinacje?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zdybeusz

Zdybeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Myślibórz
    A próbowałeś wejść w Marketplace i pobrać ponownie? I czy przy przenoszeniu licencji na tej liście pobierania było BC2 Vietnam?

Wczytywanie...

Poleć forum