1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie radzę sobie z misją COD: MW 4

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zonk31, Czerwiec 3, 2010.

1. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    nie mogę przejść misji (nie pamietam nazwy misji) w ktorej po odsrzeleniu zakhaev'owi ramienia uciekamy z budynku. jak juz jestem na dole, robie kilka krokow i gine, z tylu ludzie, z boku ludzie, zewszad sie wysypuja ludzie, obok autobusow psy.... nie potrafie przejsc. dodam ze chodzi mi oczywiscie o poziom Veteran. A, a w MW 2 nie moge dojsc do lodzi podwodnej z cpt. Price'm i ekipa. jakies propozycje? tylko prosze o niepisanie komentarzy typu "postaraj sie to ci sie uda" albo "cienias z ciebie i rzuc to w piz**..". korzystalem z poradnika gry-online ale tam za bardzo nie ma sposobow na przejscie etapow tylko co za cgwile sie zdarzy. tylko te dwie misje mi brakuja do kompletnego przejscia wszystkich misji na veteranie. dziekuje z gory

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    O ile pamiętam to po zastrzeleniu zakhaeva uciekałem na "chama". Strzelałem i biegłem. Owszem nie jest łatwo ale za którymś razem powinno Ci się udać. A w MW2 to nie pamiętam jak ta misja wygląda. ; /

4. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    mw2 jest tak, ze przejmujesz kontrole nad pociskiem predator, walisz w helikopter, i zaczyna odliczac ci dwie minuty. w ciagu tego czasu musisz dobiec do lodzi podwodnej. mapka typu "snow&ice", pelno ludzi, sredni ostrzal. nie jest problemem pokonac ludzi tylko dobiec na czas do tej przekletej lodzi

5. ksiezyc53

ksiezyc53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja dokładnie tak samo, po zjechaniu z budynku zasuwałem do przodu i nawet sie nie zatrzymywałem, tylko rzucałem granaty ogłuszające, strzelałem i biegłem i tak w kółko. Mi udało się przejść tą misję po kilku ładnych godzinach, najgorsze jest czekanie na helikopter, ale odkryłem dobrą metodę: biegłem w strone samochodzików elektrycznych i wrogie oddziały napierały na mnie tylko z jednej strony dzięki czemu systematycznie ich wystrzeliwałem. Reszta to szczęście i zacięcie.

6. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    no to bede probowal ale juz mialem takie 'panie' na jezyku, tak chcialem rozwalic calego pada.... jeszcze zadna gra nie przyprawila mnie o takie cisnienie. cholery dostawalem. jak przejde to sie pochwale ze wreszczie zaliczylem. ale biegliscie ta glowna aleja, miedzy samochodami czy jakos lawirowaliscie? bo pelzanie i skradanie sie nie ma sensu, i tak znajda i zabija..... no a co z tym MW 2 ?:)

7. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie wiem czy grasz dla przyjemności czy dla achievements. Każdy COD jest bardzo mocno oskryptowany i korzysta z niewidzialnej linii, po przekroczeniu której masz checkpointa lub respawn wroga. Póki nie przekroczysz linii wróg będzie się respawnował non stop. Proponowałbym włączyć łatwiejszy poziom, przelecieć go uważnie i zaobserwować w którym punkcie na mapie jest taka linia. Sprawa jest prosta, jeśli będziesz biegał w kółko i nie przekroczysz tej linii, wróg będzie się mnożył na potęgę.

Tak jak koledzy powiedzieli, w obu misjach musisz walić mocno przed siebie, najlepiej slalomem :D W misji, w której ubiłeś Zakaeva walisz szybko do przodu, ignorujesz Rosjan wybiegających z i zza bloków, ignorujesz śmigłowce. Musisz jak najszybciej dobiec do autobusu i obejść go z prawej strony. Uważasz na psy oraz 2-3 Rosjan, którzy będą biegli w stronę busa. Po prawej stronie jest wnęka między blokami, jeśli Ci się uda, możesz na chwilę tam się zatrzymać i oczyścić sobie drogę przed siebie. Jeśli nie chcesz (bo jest to dość ryzykowne) to musisz od autobusu jak najszybciej biec do bloku przed siebie. Bieg zygzakiem pozwoli Ci uniknąć ostrzału z lewej strony oraz zza pleców (żołnierze ze śmigłowców) Jeśli masz dużo granatów (a przydałyby się) to rzucasz je w bezpiecznej odległości przed siebie. Interesuje Cię tylko to co leci na Ciebie z naprzeciwka, nie z lewej strony i nie od tyłu. Powinno się udać.

Misja w MW2 w bazie morskiej jest prosta. Wcale nie trzeba dobiegać do łodzi podwodnej, tylko do linii, po przekroczeniu, której Price sam pobiegnie do doku. Nie pamiętam dokładnie, w którym miejscu włącza się skrypt, ale jest on blisko budynku (po lewej był śmigłowiec, po prawej jest łódź) Po uzyskaniu kontroli nad postacią na początku misji, szybko sprzątasz ludzi przed sobą, następnie Predatorem w śmigłowiec, czekasz na załadowanie pocisku i walisz w największe skupisku Ruskich, pamiętając, że w czasie ładowania Predatora biegniesz cały czas przed siebie w stronę budynku blisko lądowiska, gdzie był śmigłowiec. Potem już tylko wchodzisz na dach budynku i bronisz się, a Pirce załatwi resztę. Powodzenia, youtube bardzo pomaga :whistle:

Musisz zawsze zwracać uwagę, że są misje w których można się czaić i ostrożnie iść. Misje w których widzisz, że wróg nie rusza na Ciebie, a kryje się i osłania. Wtedy to jest spacer po parku. Jednak te dwie misje, w których masz problem, są bardzo dynamiczne (szczególnie w MW) i można zapomnieć o spokojnej walce i strzelanie zza osłony. Tutaj to Ty jesteś atakowany, a na Veteranie nie przejdziesz broniąc się. Jedynym wyjściem jest ucieczka do checkpointu i koszenie wszystkiego przed sobą. Zresztą tej misji nie da się przejść inaczej, niż na speed runie. Slalom, zygzakiem i strefowanie, jak tam chcesz byle nie w linii prostej. World at War jest trudniejszy :D

Ahh zapomniałem o Diabelskim Młynie. Fragment z autobusem jest lajtowy. Czekając na śmigłowiec na wesołym miasteczku będziesz dopiero rzucał padem. Tam jest hardcore i mocna loteria :D

8. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    nie gram dla aczivkow tylko dla przyjemnosci ale gdy zaczynam sie mocno wkurzac to cala przyjemnosc mi przechodzi - jak gram dwie godziny jeden zakichany etap i nie moge przejsc. czesto, jak juz przejde taki problematyczny poziom to wylaczam konsole, nawet jakbym przeszedl taki etap fartownie, za pierwszym podejsciem i robie antystresa jakiegos, wlaczam sobie muzyke itd bo emocje czasem mnie ponosza i zdazylo mi sie wylaczyc konsole bez wczesniejszego save :DD dziekuje za pomoc, bede probowal. ogolnie wiem o tym ze jest naskryptowany i ze akcja wywoluje reakcje ale z drugiej strony jak sie przechodzi gre pierwszy raz i od razu na najwyzszym poziomie to jednak jest problem, szczegolnie w tej misji ze snajperami. poza tym jak we wczesniejszej misji mialem skradanke to stwierdzilem ze w tej trudnej tez sie poloze :D dzieki jeszcze raz :)

9. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hmm, tu masz małą pomoc:

Call of Duty 4 | NextGenWalkthroughs

Ale, szczerze, jesli tu masz duzy problem to level "no fighting in the war room" bedzie koszmarny :p Ale wszystko da sie przejsc, duzo cierpliwosci i troche szczescia :)

10. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    no fighting in the war room to masakra była dla mnie ;d a co do czekania na helikopter w ostatniej fazie misji byl na YT pewien fajny sposob jak to latwo przetrwac jak znajde to wkleje link :p

11. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dla mnie masakra to był ten epilog na Veteranie, gdzie trzeba w minutę dotrzeć do vipa. Trzeba dużo Flashować, iść do przodu i walić z mp5. Z tym męczyłem się 4 dni a to dlatego że na końcu zawsze trafiałem w Vipa a nie w terrorystę .

12. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  13. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Z misją 'Heat' się też męczyłem :p a dokładniej z momentem w którym trzeba było dotrzeć do Landing Zone ;d

Wczytywanie...

Poleć forum