1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie reaguje na płytę

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamien77, Lipiec 9, 2012.

1. kamien77

kamien77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    forum
    Problem polega na tym, że po nagraniu gry wiedźmin 2 (tylko dvd 1 dla sprawdzenia czy pójdzie) nie czyta mi płyty, tzn. po włożeniu jej do xb pojawia się czarny ekran jak przed każdym uruchomieniem gry i nagle wraca do głównego interfejsu, żaden komunikat, błąd nic nie wyskakuje. Dogrywałem topology bo z tego co mi wiadomo mam Lt 2.0 bo gry takie jak assassin's creed brotherhood i cod: mw 2 mi nie działają. Wcześniej nie dogrywałem topology do tamtych gier bo nie wiedziałem, że takie coś istnieje. Jaka może być tego przyczyna?

EDIT: Nie jestem pewien czy mam 2.0

Wczytywanie...

Poleć forum