1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie robie tego za darmo

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Julexking, Kwiecień 25, 2013.

1. Julexking

Julexking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie robi

Bardzo ciekawy filmik, o nie robieniu nic za darmo. Klimacik fajny, taki tajemniczy, mafijny - mozna by żec. Na poczatku myślałem, że ci dwaj panowie będą strzelać, czy coś, lecz tak nie było. Filmik godny polecenia, mimo iż jest krótki :D Znalazłem go przes przypadek w necie, z nudów ogladająć różne filmiki.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    Normalnie w piz....ę. Powaga zaje....y. Oglądam już 37 raz i nadal mi się nie nudzi.

Wczytywanie...

Poleć forum