1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie rozpoznano płyty kod: 03-57-00

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alphard32, Styczeń 9, 2012.

1. alphard32

alphard32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam!
    Flashowałem napęd hitachi 78 na przerobke 2.0 aby odtwarzał płyty xgd3, flashowanie przebiegło pomyślnie ale napęd nadal nie odtwarzał nowych gier.
    Spróbowałem zrobić spoofing na liteOn, bez rezultatu.
    Teraz wrzuciłem orginalny soft i nie odpala nic, nawet oryginalnych płyt.
    Wyskakuje "Nierozpoznana płyta kod stanu 03-57-00"
    Napęd jest wykrywany normalnie jako 78 ale zastanawiam się co z kluczem ponieważ w zapisanych mam tylko taki : 3821D21FB52A0D56316D81E65F8FED20 spoofed as plds dg 16d2s 7485
    Czyli zgubiłem oryginalny :(
    Chociaż jak otwieram w JF pobrany plik sotu to numerem są 32 zera.
    Czy problem wynika z braku oryginalnego klucza?
    Jak go odzyskać?
    Czy problem może leżeć gdzieś indziej?
    Poprzednio flashowałem z 1.41 na 1.91 i wszystko przebiegło bez problemów, dopiero jak zacząłem mieszać ze spoofingiem to się popsuło.
    Dodam, że nigdy nie podłączałem do xbox live.

Wczytywanie...

Poleć forum