1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie rozumiem waszych przepisów odnośnie zakładania "nowego tematu"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Garg, Listopad 2, 2013.

1. Garg

Garg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem "świeżakiem" bo mam poniżej 20 postów. Zatem pozostaje mi dział dla świeżaków do zakładania nowych postów (zakładam, że temat to nowy post), ale w tym dziale dla świezaków jest temat, który zakazuje zakłądania nowych tematów:

"Zakaz zakładania tematów przez ''Użytkowników'' w dziale dla ''Świeżaków''! - 28-03-10 do 28-04-20

Tak, jak w temacie.

Od dzisiaj wchodzi nowy przepis z tym związany,
    Brak przestrzegania tej zasady będzie karany warnami!!!".

Do 2020 roku nie mogę założyć własnego tematu? Dla mnie to tak dziwne, że aż musiałem spytać.
    Chciałem napisać coś o mikrofonie do Lips i Lego Rock Band i o tych grach, więc musiałbym się podpiąć pod temat związany na zasadzie takiej, że jest np.temat jak przenieść piosenki z jednej gry muzycznej do innej a ja napiszę że te gry są kiepskie, ale mikrofon od Wii pasuje do nich, chociaż temat nie dotyczy tej kwestii? - a to wszystko w dziale dla świeżaków, przy założeniu że wszystkie tematy w działach nie dla świeżaków są zdublowane w dziale dla świeżaków. Nie chwytam tego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akimata

akimata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olsztynek
    użytkowników czytaj osoby z ranga użytkownik która dostaje sie po napisaniu 20 postów

4. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    WTF...Jesteś świeżakiem, zakładasz tematy w dziale Dla Świeżaków.
    Jesteś użytkownikiem, zakładasz tematy w innych działach...co tu można nie rozumieć?

5. Garg

Garg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz już łapie. Myślałem, że "użytkownik", to użytkownik forum po prostu, czyli każdy, a cudzysłów oznacza sarkazm, że to niby taki zły użytkownik-urwis, który śmie zakładać tematy nie tam gdzie trzeba.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Nigdy nie sądziłem że padnie takie pytanie bo regulamin jest stworzony jasno i przejrzyście.
    W każdym razie każdego nowego członka forum obowiązuje pewne ograniczenie w celu uniknięcia bałaganu na forum.
    Tworząc nowy temat zaznajamiasz się ze sposobem działania forum najprościej ujmując, dlatego też w tym jednym dziale jest najwięcej moderatorów których zadaniem jest pilnować porządku i uczyć nowych korzystania z forum.
    Po osiągnięciu limitu 20 postów ograniczenie jest zdejmowane z automatu i możesz zakładać tematy w każdym dziale, bez żadnych restrykcji.

Wczytywanie...

Poleć forum