1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie sprzedaję wybrakowanego towaru po pełnej cenie - nie kradnę.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez mietu, Styczeń 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mietu

mietu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie sprzedaję wybrakowanego produktu po pełnej cenie. Nie kradnę.

No ładnie, widzę że w końcu ktoś się wziął do roboty. Może w końcu coś się zmieni w tym naszym grajdole.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No wreszcie ktoś się za to zabrał. Jak najbardziej popieram zarówno tę akcję, jaki i "Nie przerabiam-nie kradne"

4. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem czy cokolwiek ta akcja zmieni, ale jakis mocniejszy bojkot xboxa w Polsce faktycznie by sie przydal.

5. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    chwala tworcy akcji ale nic to nie da ... nasza jedyna nadzieja lezy w prawie - parlament europejski czy inne organizacje moze cos poradza ;p

P.S jakby jakis kandydat na prezydenta obical wprowadzenie LIVE! w polsce to by mial te 150 tys glosow wiecej :D

6. chewbacca

chewbacca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Fajna akcja , jakieś oficjalne wsparcie dla niej by się przydało. teraz dopiero administracja forum ma pod czym się podpisywać :D Nie przerabiam nie kradnę , to jak nie patrzeć obraza dla masy uczciwych graczy , tutaj ci gracze wyrażają swoje niezadowolenie.

8. pablo89352

pablo89352 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oraz to, że zarobki w USA w przeliczeniu na PLN też są większe. jak bym miał płacic 80zł za nowe gry to bym nie przerabiał konsoli, grał na live i microsoft i ja byli byśmy zadowoleni, może jak wprowadzą do nas € to coś się zmieni.

9. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak wprowadzą euro do polski to się zmieni , ale chyba tylko waluta

10. szank

szank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-Pax
    I to nie chyba tylko na pewno to i nic więcej :/

11. SoTTeR

SoTTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Ja nie kradnę ja korzystam z owoców internetu :)

12. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    No to muszę cię zaskoczyć :p Bo wtedy by nikt w Polsce gier nie kupował gdyby u nas stałyby po 150 euro, a na zachodzie 30 euro :p

13. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie można porównywać cen w innych krajach do takich samych zarobków. W Stanach np. może więcej kosztować miesięczne utrzymanie, albo mogą być mniejszcze płace.

Zreszto itak powinniśmy się cieszyć, w większości krajów gdzie jest Euro 59 euro to standardowa cena za gre.

14. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    To zależy kiedy wprowadzą to euro jak wprowadzą jak będziemy, że tak to ujmę na plusie jakoś będzie lepiej niż teraz to może coś się zmieni na lepsze ale jeżeli będziemy na to nie przygotowani czyli bieda itp. to to będzie masakra. Jeszcze wracając do tej akcji, uważam, że jeżeli ceny gier by spadły to priactwo by się zmniejszyło(bo on było jest i będzie ;P) ale moim zdaniem dzisiejsze ceny to lekka przeginka " od 70 złotych zaczynają się ceny gier classic" ktoś powiedział w tym filmiku na nieprzerabiam-niekradne.pl. Ok od 70, wydaję mi się, że to nie jest tak mała cena jak na paro letniego GW a co mówić o nowych grach? 200 zł? Ok wiem, że studia chcą zarobić ale niech patrzą tez na kraje!! Jedna osoba tez się tam wypowiedziała, że ceny gier w polsce są niższe od cen gier w europie ale do cholery ile? 20 zł a ile oni więcej zarabiają my 2000 zł a oni 2000-3000 euro uważam, że jest to bez porównania. Więc reasumując ceny się nie zmniejszą piractwo też się nie zmniejszy! Aha i jeszcze XBL w polsce uważam, że dopóki nie zostanie wprowadzony polski XBL powinniśmy ich olać ciepłym moczem jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Takie jest moje zdanie, oczywiście każdy może mieć inny pogląd ale zgódźmy się w jednym M$ ma nas daleko w poważaniu.

15. tcjc

tcjc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olimp
    Nie sposób odmówić Microsoftowi ich racji co do piractwa, ale nie powinno sie to odbywać kosztem uczciwych użytkowników. Z ww strony podobał mi się fragment: "Kurioza, czyli robienie z graczy głupców" - po prostu bez komentarza.

16. mietu

mietu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zwróć uwagę że np. dla statystycznego Niemca 59 euro jest jak dla nas 59zł. Jeśli w Polsce kupujesz powiedzmy Coca-colę za 6zł to na zachodzie dasz za to 6 euro. To jest właśnie paradoks jaki mamy w naszym pięknym kraju- niskie zarobki, a wszystko drogie jak jasna cholera.

17. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Dokładnie , przy zarobkach 3000€ , 50€ to nie wydatek. Tyle kosztuje nowa gra. natomiast w Polsce , przy zarobkach 1500zł , 229zł to spory wydatek i mało kto może sobie na taki wydatek pozwolić.

18. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Taka prawda że x360 bez dostępu do xbl jest produktem niepełnowartościowym. I teraz właśnie PS3 zacznie zbierać plony, a xbox będzie powoli odchodzić w zapomnienie.

19. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tekst dnia.

Jak taka moda na akcję to i ja może ruszę z jakąs np: "Przerabiam-też nie kradnę" albo "Przerabiam-jestem większy"

20. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Przerabiam- jestem większy lepsza ;D Jeżeli chodzi o zbieranie plonów przez PS3 to owszem tym że gra online jest za darmo i jest w ogóle dostępna rejestracja dla polaków bije na głowę Xbox-a, a wcale nie jest ona gorsza od Xboxowego Liva dlatego, że jest za darmo. Miałem PS3 i sam się o tym przekonałem.

21. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zarabiam tygodniowo 300zl zamiast kupic gre kupuje 10g trawki i 25 verbatimow

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum