1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie startuje z dysku wewnętrznego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kirgeron, Czerwiec 21, 2014.

1. Kirgeron

Kirgeron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem wszystko zgrane na dysku ZEWNĘTRZNYM - gotowe gry, FSD, Dash Launch.

Postanowiłem kupić sobie większy dysk i zamontować w kieszeń Xboxa jako WEWNĘTRZNY. Skopiowałem wszystko z zewnętrznego na wewnętrzny i FSD nie startuje z wewnętrznego.

W czym tkwi problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    musisz zmienić ścieżke do FSD w launch.ini

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Niestety to nie jest tak. Choć pytanie jak to skopiowałeś.. Gdzie, tz pod Windowsem w PC?

Bo teraz tak. Mając nowy dysk wpierw na PC formatujesz do na FAT32, potem wkładasz do konsoli i w menu gdzie masz PAMIĘCI MASOWE, masz NIESFORMATOWANY, na który klikasz i konsola ci sformatuje dysk jeszcze raz i przydzieli cały dysk pod pamięć konsoli, w ten czas wszystkie gry i tak dalej przenosisz z poziomu KONSOLI poprzez menedzer FSD, ponieważ, dysk wewn. sofrmatowany pod dane konsoli bedzie miał już inny system plików niż FAT32, i podłączając go potem w PC poprostu w MÓJ KOMPUTEr nie będzie widoczny, ponieważ XBOX używa innego systemu Plików, owszem możesz zobaczyć i przegrać całośc pod PC, ale do tego cenu używasz programu PARTY BUFFALLO albo HORIZON, tylko te programy ci zobaczą co znajduje sięna dysku wewn. Xboksowym

Wczytywanie...

Poleć forum