1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nie typowy problem z kontem xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Remix27, Marzec 22, 2013.

1. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    witam
    Mam Następujący problem jest w tym ,ze dałem usun konto i elementy i każdy save jest jako nie znany . Gs są ale save nie da się przenieść ani skopiować. Profil się pobrał prawidłowo chciałbym cześć save najlepiej całość odzyskać. Nie wiem czy modio by tu nie pomogło, albo jest jakiś sposób żeby całość odzyskać.

edit kod zadziałał odrazu po tym błąd był ,że nie dałem usuń konto tylko z elementami ale chce to jakoś naprawić o ile się da i konto jest na xbox live.

Oczekuje pomysłu co zrobić z save które pisze ,że są nieznany profil . Czy uzyć modio lub innego sposobu ,żeby save były do mojego profilu spowrotem i tak żeby nie dostać bana na xbox live.

//Warn.
    Styl, pisownia i w ogóle wszystko powyżej jest praktycznie nieczytelne, trzeba się domyślać.
    ~z0nk31

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    dziekuje za mega pomoc:(

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Okej, spróbuję w Twoim języku:
    Myślę, że kod zadziałał ściągnij pobierz swój profil z XBL jeszcze raz ale nie wpisuj kodu tylko ściągnij profil poprzez Twój login i password i powinno zadziałać kod na 48h też.
    Jakby co to daj znać dobra okej?

5. kokos0

kokos0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    I ty to zrozumiałeś co Remix27 napisał?

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Do koszta thx

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Pewnie będę żałował ale jeśli rozwiązałeś problem to daj znać w jaki sposób, może przydać się komuś innemu

Wczytywanie...

Poleć forum