Nie typowy problem z połączeniem z xbox live

frost25

Banned
witam wszystko prosiłbym o pomoc/podpowiedzi problem jest następujący:
mam podłączonego xbox 360 przez udostępnienie połączenia(dwie karty sieciowe)
1)po wyłączeniu konsoli i włączeniu nie wykrywa już dsn nie wiadomo czemu i trzeba restartować komputer, poradził ktoś sobie z takim problem albo czego to jest wina lub czy to wina portów zablokowanych?
2)mam neta osiedlowego stałe ip i niestety blokade na mac. chciałby rozdzielić konsole i pc osobno nie przez udostępnienie połączenia jak polecacie to zrobić switch/router? co bym musiał dokupić zrobić(zmiana mac mam za free dodatkowe info).
Mam xbox slimke wieć myslałem na routerem wifi ale jaki najtańszy u mnie coś od 80zl
Prosze o jakieś ciekawe/mądre rady jak to ogarnąć.
z góry dzieki.
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj jakis usterek w opcjach udostepniania najlepszym rozwiazaniem bedzie router z polaczeniem kablowym (ethernet) wtedy polaczenie jest stabilne nie rozłącza i predkosc jest dobra: )
 

frost25

Banned
nie ma lostów sygnału jest oki. Tylko nie wiem czemu po wyłączeniu xboxa nagle dns się traci ip które do tego jest.
 

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
Wpisz je recznie i zapisz. i ustaw jeszcze aby ciagle sie z nia laczyl kiedy jest dostepna(siec ) , jezeli nie pomoze nacisnij przywroc ustawienia fabryczne i poustaiwaj wszystko jeszcze raz .
 

frost25

Banned
recznie wpisywałem na auto jest wszystko . Szukam jakiegoś innego rozwiązania lub jak rozwiązać problem z tym udostępnieniem. Routery troche drogie ale jakiś taki poleci ktoś i w miare dobry
 

Do góry Bottom