1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie uiszczenie opłaty za subskrybcje XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Keryy, Lipiec 29, 2012.

1. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie uiszczenie opłaty za subskrypcje XBL

Witam. Nie miałem pieniędzy na koncie bankowym, a Gold został przedłużony. I tu mam pytanie. Czy jak będę miał wymaganą ilość środków na koncie to opłata automatycznie zostanie uiszczona? Mam teraz dostać przelew, który od razu chcę wypłacić i nie wiem jak to zrobić. Karty z systemu nie mogę usunąć. Dzięki i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Tak zostanie pobrana. Na xbox.com możesz wyłączyć automatyczne przedłużanie.

4. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    mi tak 2 mc leciało kiedyś za free bo nie miałem nic na PayPal'u i mnie zbanowali ;\

5. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pieniądze mam na koncie od wczoraj i m$ mi nie zabrał, więc nie wiem jak to działa. :)

6. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Zabiorą nie bój żaby. Najlepiej zadzwoń na infolinie i wyjaśnia sprawę.

Wczytywanie...

Poleć forum