Nie umiem przedłużyć Xbox Live Gold

Malkey95

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, mam problem. Ponieważ został mi ponad miesiąc do zakończenia subskrybcji Xbox Live Gold to chciałem przedłużyć. Kupiłem zdrapkę na allegro, na 12 miesięcy, wklepuje kod i nie działa. Na konsoli pokazuje, że problem jest po naszej stronie, i że spróbuj za chwile. I tak próbuje od 2 dni, i nie działa. A przed strone internetową to jak wklepię kod to pokazuje się okienko z zielonym kółkiem i mieli, mieli, mieli i nie umie przestać. Nie wiem co jest przyczyną, serio. Miałem profil kumpla na konsoli (on mój profil na swojej, ja jego na mojej), usunąłem ten profil, wszystko przeczyściłem by było tylko moje konto i dalej to samo. Próbowałem z ustawieniami lokalizacji. Lokalizacje i język zmieniłem na USA i też dalej ten problem. Już mi się kończą pomysły.. kurcze, pomóżcie!
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Poczekaj, aż się skończy obecny. Czasami kody działają dopiero jak się skończy poprzedni. Nie wiem od czego to zależy.
 

Malkey95

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To ponad miesiąc czasu, ale chyba innego wyjścia nie mam. Dzięki, mam nadzieję że masz racje.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak nie pomoże pisz na support pomogą.

Za błędy odpowiada Android
 

Tomek2108

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzisiaj kupiłem kod live golda na 12 miechów i mam to samo co autor postu, białe okno i mieli zielone kółko cały czas, na kompie czy na konsoli. A nie miałem wcześniej żadnej subskrypcji także Malkey95 nie musisz czekać miecha, coś u nich jest nie tak.
 

Attachments

dadi2106

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja mam tak samo ani kod na live nie działa ani ea access ani na kompie ani na konsoli
 

dadi2106

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak komuś zadziała to proszę o info
 

dadi2106

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jest info
Stan usługi Xbox Live
Usługi
  • Ograniczona

    Zakupy i używanie zawartości

    11.08.2017, 19:29:28

    Kupowanie elementów, wymienianie kodów lub pobieranie kupionej zawartości

    Dotyczy platform:


    Xbox One

    Xbox na innych urządzeniach

    Xbox w systemie Windows 10
    Dotyczy usług:
    • Zakup elementów do pobrania,Dokonywanie płatności za elementy do pobrania za pomocą karty kredytowej,Dokonywanie płatności za elementy do pobrania za pomocą przechowywanych środków finansowych, dodawanie dodatkowych środków finansowych do przechowania lub wyświetlanie swojego salda,Używanie kart przedpłaconych lub kodów dla pobieranych elementów lub subskrypcji Xbox Live
    Ostatnia aktualizacja:

    Nasi inżynierzy i deweloperzy nadal aktywnie kontynuują pracę nad rozwiązaniem problemu powodującego, że niektórzy użytkownicy mają trudności z zakupieniem zawartości. Pozostań z nami w kontakcie. Dziękujemy za cierpliwość!

 

Tomek2108

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No i niby status naprawione i dalej to samo.
 
Ostatnia edycja:

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Trzeba czekać i mnie też coś szwankuje ze statusem.
 

mario546

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Malkey95 na reddicie piszą że przez aplikację XBOX na telefonie da się kod wprowadzić .
 

Tomek2108

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Malkey95 na reddicie piszą że przez aplikację XBOX na telefonie da się kod wprowadzić .

Nic się nie da. Tylko teraz jest troszkę inny błąd. Wpisuje kod, pokazuje mi co za niego dostane, daje OK i komunikat, że coś się stało po ich stronie. normalnie połowa sukcesu.
 

Ryeweii

Świeżak
Świeżak
Mam ten sam problem od dwóch dni, tylko z darmowym kodem na 14 dni, który był w pudełku konseli.
 

REALY

Świeżak
Świeżak
Rowniez mam ten sam problem,kiedy wpisuję kod wyskakuje mi okienko na ktorym jest tylko kolko ladowania i niz poza tym się nie dzieje. Ma ktoś jakies rozwiazanie?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Rowniez mam ten sam problem,kiedy wpisuję kod wyskakuje mi okienko na ktorym jest tylko kolko ladowania i niz poza tym się nie dzieje. Ma ktoś jakies rozwiazanie?
Musisz czekać, aż MS naprawi problem. Od wczoraj mają jakiś grubszy problem i dlatego kody nie działają.
 

Ryeweii

Świeżak
Świeżak
Ktoś wie kiedy to zostanie naprawione?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Nawet MS pewnie nie wie.
 

Tomek2108

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I udało się komuś wbić jakikolwiek kod? Potężna firma i żeby takie jaja robiła to jest nie do pomyślenia
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Weekend dlugi :)
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Akurat w Stanach długi weekend nie obowiązuje.

Za błędy odpowiada Android
 

Do góry Bottom