1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wczytuje się całe konto

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bobo, Kwiecień 21, 2016.

1. bobo

bobo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam taki problem że po uruchomieniu konsoli nie czytuje się całe konto a mianowicie nie odpala się xbox live. Na ekranie startowym mam tylko ikonkę połącz z Xbox Live i nic nie mogę z nią zrobić. Jak usunę konto z konsoli i na nowo je ustawie to problem znika, lecz po 2-3 dniach dzieje się to samo. Wie może ktoś jak temu zaradzić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mialem to samo i okazalo sie problem z ISP. Sprawdzilem na kompie tracerty i pingi, gubilo pakiety. Sprawdz sobie neta w pierwszej kolejnosci

4. bobo

bobo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spawdziłem neta jest ok. Konto narazie się wczytuje dodam tylko że moje konto się nie wczytywało a inne które mam na konsoli bez problemu wszystko miały poprawnie.

5. solb

solb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć
    Mam chyba podobny problem. Po włączeniu konsoli pojawia się tylko menu start. Nie mogę wejść do centrum gier. Nie jestem powiadamiany o nowych osiągnięciach (po zalogowaniu się na konto przez komputer widzę nowe odblokowane osiągnięcia. Również mam ikonkę połącz z live która nie reaguje. W ustawieniach sieciowych konsola "twierdzi" że jest podłączona do internetu, siła sygnału 100%, wszystkie usługi są dostępne. Proszę o pomoc. DSC01098 (Kopiowanie).JPG DSC01100 (Kopiowanie).JPG DSC01102 (Kopiowanie).JPG DSC01105 (Kopiowanie).JPG DSC01106 (Kopiowanie).JPG

6. ksywabezgracza

ksywabezgracza Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Spróbuj się wylogować i zalogować ponownie. Miałem chyba ten sam albo podobny problem i przelogowanie pomogło

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak używasz wifi to podłącz konsole po kablu, przytrzymaj przycisk power 10s, usuń konto z konsoli i pobierz je ponownie.

8. solb

solb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam tak od poniedziałku. Miałem włączone logowanie instant. Wyłączyłem to ustrojstwo. Zalogowałem się ponownie i wszystko śmiga jak powinno.
    Dzięki wielkie.
    Forza

Wczytywanie...

Poleć forum