Nie wczytuje się całe konto

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mam taki problem że po uruchomieniu konsoli nie czytuje się całe konto a mianowicie nie odpala się xbox live. Na ekranie startowym mam tylko ikonkę połącz z Xbox Live i nic nie mogę z nią zrobić. Jak usunę konto z konsoli i na nowo je ustawie to problem znika, lecz po 2-3 dniach dzieje się to samo. Wie może ktoś jak temu zaradzić??
 

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Mialem to samo i okazalo sie problem z ISP. Sprawdzilem na kompie tracerty i pingi, gubilo pakiety. Sprawdz sobie neta w pierwszej kolejnosci
 

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mialem to samo i okazalo sie problem z ISP. Sprawdzilem na kompie tracerty i pingi, gubilo pakiety. Sprawdz sobie neta w pierwszej kolejnosci
Spawdziłem neta jest ok. Konto narazie się wczytuje dodam tylko że moje konto się nie wczytywało a inne które mam na konsoli bez problemu wszystko miały poprawnie.
 

solb

Świeżak
Świeżak
Cześć
Mam chyba podobny problem. Po włączeniu konsoli pojawia się tylko menu start. Nie mogę wejść do centrum gier. Nie jestem powiadamiany o nowych osiągnięciach (po zalogowaniu się na konto przez komputer widzę nowe odblokowane osiągnięcia. Również mam ikonkę połącz z live która nie reaguje. W ustawieniach sieciowych konsola "twierdzi" że jest podłączona do internetu, siła sygnału 100%, wszystkie usługi są dostępne. Proszę o pomoc.
DSC01098 (Kopiowanie).JPG
DSC01100 (Kopiowanie).JPG
DSC01102 (Kopiowanie).JPG
DSC01105 (Kopiowanie).JPG
DSC01106 (Kopiowanie).JPG
 

ksywabezgracza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Spróbuj się wylogować i zalogować ponownie. Miałem chyba ten sam albo podobny problem i przelogowanie pomogło

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak używasz wifi to podłącz konsole po kablu, przytrzymaj przycisk power 10s, usuń konto z konsoli i pobierz je ponownie.
 

solb

Świeżak
Świeżak
Mam tak od poniedziałku. Miałem włączone logowanie instant. Wyłączyłem to ustrojstwo. Zalogowałem się ponownie i wszystko śmiga jak powinno.
Dzięki wielkie.
Forza
 

Do góry Bottom