1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wczytuje się FSD (czarny ekran)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szymek931994, Grudzień 17, 2013.

1. szymek931994

szymek931994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam RGH jakiegoś czasu, nigdy nie było problemów. Wczoraj zmieniłem sobie skin na inny (robiłem to już wcześniej ale nie na ten konkretny) i przestał mi się wczytywać FSD. Pomyślałem wiec ze może skin ma jakiś błąd wiec wszedlem do Xex (czy jak to sie tam nazywa) i skasowałem ten skin, a konsola nadal nic. Nie wiem co mam zrobić. Ściągam FSD i spróbuje odpalić go przed pendrive (podpiąć i uruchomić Xboxa przez otwarcie napędu, tak) Dodam, że napis xbox sie wczytuje, loguje mnie. Działa menu (po naciśnięciu zielonego koła na padzie) mogę przejść do oryginalnego dasha. Jakieś pomysły co zrobić? Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum