nie widac liteona w JF

Damian0709

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam taki problem spalil mi sie liteon93450C przez moj blad bo zle podlaczylem wtyczke sygnalową od napedu po sflaszowaniu na lt3.0, kupiłem nowy napęd liteon 74850C przerobilem go na lt2.0 za pomoca usb probe v3 po włozeniu do xboxa napedu wyskoczył bład E64 gdy chcialem znow podlaczyc go pod kompa do JF w ogole go nie widzi co zle zrobilem?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Źle wgrane FW, ewentualnie jego brak, stąd błąd E64.
 

Damian0709

Użytkownik
Użytkownik
no ok to jak teraz wgrac na nowo jesli jungleflash nie widzi napedu teraz?
 

DJTOMEKK

Użytkownik
Użytkownik
Wprowadz naped w vendor mod bo jak nie wgralo oprogramowania t nie bedzi go widzial
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jeszcze raz spoof klucza z LT. W mtk na ślepo wybierz sobie odpowiedni port. Tzn taki jaki Ci się wyświetlał przed wgrywaniem. No i jak dasz erase i zrobisz jak trzeba to bedziesz miał napęd w vendor. Jak znowu zwiecha to wyłącz wszystkie progr\my w menadzerze zadań. Ostatecznie próbuj w dosflash
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Ustaw port taki jaki miałeś(jak nie pamiętasz to każdy port sprawdzaj tam gdzie jest napisane 'No drive detected') i na ślepo kliknij Liteoerase
 

Damian0709

Użytkownik
Użytkownik
niestety zaden port nie wszed w vendor mod Device Intro failed!
Lite-On-Erase NOT sent

Sending Lite-On-Erase request to port 0xE900
..............
Drive returned Status 0x7F
....................
Device Intro failed!
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
A zrób tak samo jak robiłeś na początku, tylko zamiast liteon erase daj intro/device id.
 

Damian0709

Użytkownik
Użytkownik
dalem to caly czas te kropki leca i nic wiecej
 

TigraTeam

Banned
w dosflashu go zrob tutek na forum
 
Daj intro device id i jak będą leciały kropki to szybko odłącz i podłącz napęd.
 

Damian0709

Użytkownik
Użytkownik
zrobilem tak i nic to nie dalo
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, tak jak kolega wyżej napisał. Nie pisałem tego bo myślałem, że to wiesz :)

edit.
Skoro nie idzie to spróbuj dosflashem wgrać.
 

Damian0709

Użytkownik
Użytkownik
mam usb probe v3 i tam jednym przyciskiem wylaczam i wlaczam naped niestety nic nie dziala tak jak by w ogole nie bylo napedu,rece mi juz opadaja
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Miałem podobną sytuacje. Dosflash pomógł.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/artykuly-f206/tutorial-flash-liteon-dosflash-1-7-a-111671.html
Robisz pendriva z dosflashem i FW, a resztę wg tego:
5. wyłącz napęd lite-on
6. uruchom usb do dos'a
7. włacz napęd
8. wpisz CD DOS
9. wpisz L-O-ERAS XXXX (za xxxx podstaw port gdzie masz podłączony napęd) powinien pojawić się status FF80
10. wpisz ponownie L-O-ERAS XXXX (ponownie za xxxx podaj port gdzie masz podłączony napęd)
11. powinien pojawić się status FF72. jeśli sie nie pojawił, wpisuj kilka razy komendę aż do momentu pojawienia FF72, w przeciwnym wypadku masz problem)
12. wpisz DOSFLASH (jeżeli będzie coś z vendor to daj "no" (bez cudzysłowia))
13. znajdz numer gdzie masz podlaczony naped (powinno pisac "no identify possible)
14. Wpisz W. powinna sie pojawic informacja "unkown flash chip", nie martw się, to normalne ;)
15. wpisz DOSFLASH (jeżeli będzie coś z vendor to daj "no" (bez cudzysłowia))
16. wybierz numer gdzie jest podlaczony twoj naped
17. wpisz W. powinien pojawic sie komunikat z prosba o podanie nazwy firmware(które ma być wgrane i jest na usb - zależy jak to zatytułowałeś)
18. wpisujesz firmware.bin i enter (albo inna nazwa, zależy jak nazwales przygotowane firmware ze spoofowanym kluczem)
19. powinno pojwić się "Erasing..." potem "writing bank 0...1...2..."
20. wyłącz komputer i napęd
21. witamy wśród żywych - podłączaj napęd do xboxa i sprawdź czy działa
 

Damian0709

Użytkownik
Użytkownik
dziekuje wszystkim juz sobie poradzilem.mozna zamknac temat
 

Do góry Bottom