1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

NIe widzi Samsunga ?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Friker, Sierpień 17, 2010.

1. Friker

Friker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam napęd Samsung TS-H943 MS28 już raz go flashowałem ( w domu ;)) i teraz chcę wgrać nowszego ixtreme 1.61. Zrobiłem dyskietkę bootowalną, odpalam dosa ( przy włączonym i podłączonym Xbox'ie) ale dos nie widzi napędu, próbowałem na innej dyskietce ale też nic. I nie wiem co zrobić. Gdy flashowałem 1 raz nie było takich problemów. Jak coś to mam kartę VIA 6421A/L.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    zacznijmy od banałów - konsola musi byc wlaczona zanim wpiszesz dosflash, sprawdz czy dobrze podlaczone, zmien port na kontrolerze, zmien kabel SATA. Ewentualnie zobacz czy w biosie cos sie nie przestawilo.

Wczytywanie...

Poleć forum