Nie wiecie, jaka gra pojawi się w przyszłym tygodniu w XBLA/PSN i Steam?

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Podpowiedź - to strzelanina, w której można stanąć po stronie terrorystów, a jej tytuł zna raczej każdy gracz.


Cieszy mnie, że Counter-Strike zawita w końcu na konsole. Nigdy nie byłem szczególnie zapalonym graczem CS-a, ale to z pewnością jedna z tych nieśmiertelnych marek, które w jakiś sposób definiują nasze hobby.

Mam tylko prośbę do wszystkich "prawdziwych" CS-owców, którzy dalej walczą w wiekowe wersje i GO, w dodatku na konsolach, uważają za nieporozumienie - bawcie się, ale i dajcie bawić się innym. Świat świetnie sobie poradzi, bez kolejnej tyrady o tym, jak to na padzie nie da się grać w strzelaniny. A swoją drogą, pamiętacie, że do PS3 będziemy mogli podpiąć myszkę i klawiaturę, prawda?

Premiera Counter-Strike: Global Offensive już w najbliższą środę, gra będzie kosztować 1200MSP. Widzimy się na de_dust!

źródło : http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,12321017,Nie_wiecie__jaka_gra_pojawi_sie_ w_przyszlym_tygodniu.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Na steam gra juz jest od tygodnia ;)
I open beta dla pre-purchase, tylko 10€ wiec nie duzo za taka gre.
Na konsole moim zdaniem to bedzie nie wypal, kupilem na PC zwlaszcza na mody, mapki ktore mozemy znalesc tylko na PC.
 

omega_pl

Użytkownik
Użytkownik
A boty beda? czy tylko online z ziomkami?
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jedyny sensowny CS (w mojej opinii) to 1.6, no ale ile ludzi, tyle opinii.
Miłej gry ;)
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Takie samo zdanie mam jak kolega wyzej. Dlatego tylko ta wersja widnieje u mnie na steamie.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

kamileqKSP

Banned
1200MSP? To mało jak na taką grę! Kupuję!
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
A boty beda? czy tylko online z ziomkami?
Juz w becie sa boty wiec mozna grac offline ;)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Cena jest atrakcyjna :) Fajnie że CS zawita na konsole.
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Miałem już okazję pograć w CS'a 1.6 na padzie od Xa :D Dostałem ostre baty... pora na rewanż :p
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
MSP czeka od kilku miesięcy ;))
Oby tylko było na poziomie starego, dobrego CSa...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
MSP czeka od kilku miesięcy ;))
Oby tylko było na poziomie starego, dobrego CSa...
No to niestety Cię zmartwię. Nie jest nawet na poziomie Source'a, a co tu mówić o 1.6...
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
No to niestety Cię zmartwię. Nie jest nawet na poziomie Source'a, a co tu mówić o 1.6...
Powiedz co z nim jest nie tak?
Podaj argumenty? Bo na razie sugerowac sie ¨recenzjami¨ z gejzilli to nie ma co...
Moim zdaniem gra jest na WIELKI plus! Poprawione hitboxy(juz nie jest tak jak w css, headshot w kolanie), dobra optymalizacja silnika, baaaardzo dobrze poprawiony dzwiek i nadal w finalnej wersji mam byc lepszy, matchmaking, poprawione modele, grafika.
Fakt, 1.6 to stary dobry cs i jego ciezko pobic. Pamietajmy ze narazie jest to beta! Chyba kazdy pamieta co sie dzialo w becie BF3, nie bede tutaj tych wszytkich smieci cytowal ale 50% ludzi powiedzialo ze nie kupi, a teraz w to gra i cieszy mordke.
Wiec 21 przekonamy sie dokladnie jaka jest pelna wersje tego csgo!
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Jak można oceniać giere na podstawie filmików czy bety/dema?

Wiem, że nigdy nie przebije grywalności, popularności czy czegokolwiek ukochanej 1.6, ino mam nadzieje, że na konsole dostaniemy w miare godnego następce, bo nie każdy już gra na PC :)
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
@up
Da sie, dlatego napalilem sie na dead island.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

kamileqKSP

Banned
 

arekw

Użytkownik
Użytkownik
raczej nie
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak można oceniać giere na podstawie filmików czy bety/dema?

Wiem, że nigdy nie przebije grywalności, popularności czy czegokolwiek ukochanej 1.6, ino mam nadzieje, że na konsole dostaniemy w miare godnego następce, bo nie każdy już gra na PC :)
Ta beta na Steam praktycznie już była skończona jak ją dostałem.
 

Do góry Bottom