1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wiem czy to wada lasera czy całego napędu...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez 3echo, Grudzień 6, 2010.

1. 3echo

3echo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z konsola Xbox 360...tzn widzę,że coraz częściej nie chce czytać kopii gier.Jest tak iż czasami w jeden dzień idzie gra za grą,a na drugi dzień aby odpalić tą sama grę muszę wyjmowć i wkładać płytę parę razy aby zaskoczyła.Gry nagrywane tylko na Verbatimach,ponieważ na innych płytach jak nagram to nie ma szans na odpalenie.Tak było od zawsze,z tym,że teraz już na Verbatimkach wybrzydza.Wydaje mi się,że do wymiany jest laser.A co Wy na to?
    Napęd Lite-On.Czy wogóle oplaca się wymianiac laser czy lepiej juz cały napęd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Laser zdycha miałem to samo. Podpinam się do pytania lekko je modyfikując: jak wymienić laser, co oznacza "rozlutować zworkę antystatyczną" oraz jak kalibrować i w ogóle o co chodzi?

4. memeczyslaw

memeczyslaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mialem ten sam problem mój napęd czasami odczytywał płyty, a czasem nie, często mialem błąd "nie można odczytać płyty wyczyść miękką szmatką" gra z płyty wogole nie wchodziła w gre, a instalacja na dysku udała sie dopiero po kilkunastu próbach wymieniłem laser i teraz nie mam żadnego problemu wszystko czyta i gry śmigają elegancko.

5. 3echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli jednak wychodzi na to,ze laser do wymiany

6. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Najprostszym rozwiązaniem jest kupić taki sam DVD jaki posiadasz w klocku i wymienić elektronike, dzięki temu już nic nie będziesz musiał robić, a sama wymiana jest prosta bo sam robiłem takie coś.

A jeśli masz jeszcze gware to zgłaszaj do M$.

Sama wymiana lasera też nie powinna być trudna.

7. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    zglosic przerobiona konsole do microsoftu? :D a to dobre

8. 3echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chodzi ci o całą wymianę napędu DVD?Napęd kosztuje 140zł,natomiast laser z wymianą 60zł.

Wczytywanie...

Poleć forum