1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wiem o co chodzi z tymi kontami Xbox, Microsoft, Xbox Live itp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez albertuning, Październik 5, 2013.

1. albertuning

albertuning Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak w tytule, zaraz mnie coś trafi z tymi kontami. Kupiłem Xboxa 360 i przy pierwszym włączeniu utworzyłem profil z moją nazwą gracza. Mam GTA V i chciałem w Social Club połączyć to z moim Xboxem żeby było ok, ale tam przekierowuje mnie na konto Microsoft. Jak chcę się zalogować na te dane co zakładałem przy Xboxie to się nie da. Jak utworzyłem nowe to owszem połączyłem z Social Clubem, ale to zupełnie co innego niż mój gracz na Xboxie i w grze. Jak na koncie w Microsofcie chcę wprowadzić swoją nazwę to jest info, że nazwa zajęta. Wyszukuję znajomych i wpisuję nazwę z Xboxa i wyszukuje mi moje konto Xboxowe. Jak to wszystko ogarnąć? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Social Club, to zupełnie co innego niż konto MS :) Jeśli się zarejestrowałeś na SC, to możesz w ustawieniach połączyć je z tagiem (kontem) używanym na konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum