Nie wiesz jak zbudować skład w Fifie Ultimate Team ?? Pisz tutaj !!

maczosito

Banned
4. i do nooba mi daleko, wyślij zap, potem popatrz w leaderboards'y :p


A co do 352 jeśli defensywni mają med lub high workraty defensywne, 352 praktycznie zmienia się w formacje z 5 obrońcami. Uchodzi za najbardziej "przesiloną" formacje w UT więc raczej nie chwaliłbym się ze jej używam :)

peace
być może ty grasz na full defensive na formacji z pięcioma z tyłu, tak zazwyczaj graja noby, obrona to mało do bramki nie wejdzie spróbuj zagrać trema z tyłu to każda akcja ze strony przeciwnika na twoja bramkę skończy sie golem, a nie chwaląc się mój bilans fifa 12 1000 wygranych 0 remisów 32 porażki , natomiast na chwile obecna fifa 13 100 wygranych 1 remis 1 przegrana wszystkie mecze tylko mp. i co łyso ci
 

Perzy

Użytkownik
Użytkownik
Rafau to jest mój skład ****SŁONIA FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead masz jakieś sugestie co by zmienić?
tak się zastanawiam, czemu przy niektórych francuzach są pomarańczowe kreski, a przy innych zielone? Wydawało mi się, że jak ma samych francuzów, to wszędzie zielono będzie :anonymous:
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
być może ty grasz na full defensive na formacji z pięcioma z tyłu, tak zazwyczaj graja noby, obrona to mało do bramki nie wejdzie spróbuj zagrać trema z tyłu to każda akcja ze strony przeciwnika na twoja bramkę skończy sie golem, a nie chwaląc się mój bilans fifa 12 1000 wygranych 0 remisów 32 porażki , natomiast na chwile obecna fifa 13 100 wygranych 1 remis 1 przegrana wszystkie mecze tylko mp. i co łyso ci


nie dyskutuję z trollami i fanami barcelony, nie ma sensu

tak się zastanawiam, czemu przy niektórych francuzach są pomarańczowe kreski, a przy innych zielone? Wydawało mi się, że jak ma samych francuzów, to wszędzie zielono będzie :anonymous:
kraj lub liga dają średnie połączenia (jak razem to mocne), klub mocne
 

maczosito

Banned
nie dyskutuję z trollami i fanami barcelony, nie ma sensu
Brca rządzi !!!! a ty okazałeś się trollem realu madryt :triumphant:
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Brca rządzi !!!! a ty okazałeś się trollem realu madryt :triumphant:
Nie każdy "nie" fan Barcy jest fanem Realu.

a nie chwaląc się mój bilans fifa 12 1000 wygranych 0 remisów 32 porażki , natomiast na chwile obecna fifa 13 100 wygranych 1 remis 1 przegrana wszystkie mecze tylko mp. i co łyso ci
Pisać każdy może ;]
 

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
PIKO FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead
PIKO1 FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead

Moje 2 składy nie wiem kogo mam dac za mulera i alabe w skladzie niemieckim no i musze kupic Neuera bo bramkarza kupilem dla zgrania a co do ligi bbva co zmienic
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Siemka , możecie mi zbudować jakiś ciekawy skład Ligi Hiszpańskiej do 50k ( cały skład ). Z góry dzięki :)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
PIKO FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead
PIKO1 FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead

Moje 2 składy nie wiem kogo mam dac za mulera i alabe w skladzie niemieckim no i musze kupic Neuera bo bramkarza kupilem dla zgrania a co do ligi bbva co zmienic
do szwabów schweinsteiger jak masz kasę, a alaba nie ma jekiejś sensownej konkurencji w bundesl.

do hiszpani alonso na srodek, no i jak masz więcej do wydania to np. benz/falcao-st, marcelo-lb, di maria rm, może fabregas

Siemka , możecie mi zbudować jakiś ciekawy skład Ligi Hiszpańskiej do 50k ( cały skład ). Z góry dzięki :)
ten z góry po zmianie z tych co podałem ? valdesa vymień na alvesa z valencii tańszy i lepszy
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
PIKO FIFA 13 Ultimate Team Squad | Futhead
Skład ok , tylko ktoś za Pedro . Bo go za bardzo nie lubie :)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
np. simao, guardado, villa, perotti, ronaldo ;)
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Wybieram Ronaldo :D Może do 50 k go dostane hhahaha . :D :D
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


bale cam 88 i robben 89 dzisiaj
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
Jest taka sytuacja, że sprzedałem wszystko co miałem w swojej FUT, bo zorientowałem się że budowanie francuskiej drużyny to jakiś żart a jeszcze większy jest granie nimi, wiecie może czy jak zacznę nową UT czy nadal będę miał Fifa Coins, które mam w tej drużynie w tym momencie 7 000 ?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak usuniesz klub to zaczynasz od nowa

btw


:rolleyes:
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Rafau , pożycz troche kasy a nie sam ją trzymasz :p :D
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ile chcesz :p ?
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
Powiedz ile masz a ja Ci powiem wtedy ile chce :p Żebym sensowną sume powiedział :D
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gdzieś koło 2 mln chyba, 200k ci moge pożyczyc, chcesz więcej to zapraszam na allegro :p
 

Maniak driftu

Użytkownik
Użytkownik
200k zdecydowanie wystarczy :D
 

MatthewHEAT

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie do was pytanie, skończyłem z nową drużyną zadania menedżera i powinienem za to dostać złotą paczkę, potwierdziłem to itp ale kiedy wchodzę w sklep nie ma niczego w moich paczkach, czy możliwe jest że to jakoś anulowałem? :(
 

Do góry Bottom