Nie włączające się pady xone na olx

Matek15PL

Świeżak
Świeżak
Witam. Nie mam konsoli i poszukuje pada od xone do pc i trafiłem na takie ogłoszenie. Jest tam napisane, że oba się nie włączają, ale za pomocą wgrania czegoś, można to naprawić. Podpowie mi ktoś, czy to może być prawda, jak coś takiego zrobić, czy to raczej jakaś podpucha ?
http://olx.pl/oferta/2x-pad-kontroler-xbox-one-CID99-IDfskdt.html#6e5812b5c7
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kup sobie używanego sprawnego pada i będziesz miał bez cyrków. Jeszcze nie widziałam żeby ktoś na forum pytał się o wgrywanie czegokolwiek do padów, poza zaktualizowaniem sterowników w padzie przez konsolę Xbox One.
 

Matek15PL

Świeżak
Świeżak
Tak też właśnie nigdzie nie mogłem znaleźć żadnego info na temat reanimacji zdechłego pada.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
''Kolega powiedział mi ze to kwestia podpięcia padów do komputera i wgrania nowego gtaga''

Dobry żart, gościu dobrze wie że sprzedaje szrot... Udaje głupka żeby ktoś to kupił. Trzymaj się od takich cwaniaków z daleka. Bo to zwykły wał jest.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to samo, gdy jakieś ścierwo sprzedaje moto, np. i ściemnia, że "sprzęt ideał, moto odpalało pół roku temu, sprzedaję jak jest".
to samo z padami, koleś pie.doli że pady ok, tylko wgrać cośtamcośtam(co ma update firmware do uruchomienia wgl?!), i będzie ok.
nie, nie będzie ok. nie daj januszom zarabiać, dołóż, i kup sprawne, i pewne pady.
edit: koleś dopisał: "po podpięciu do konsoli poprzez usb pady reagują, ale nie działają normalnie"
to nawet, gdyby nie synchronizowały się, to pod usb powinny normalnie działać. nie działają, bo to złom.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gdyby tylko wystarczyło coś tam wgrać to sam by to zrobił i nie sprzedawał tego śmiecia za np. 1/5 ceny.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ten koleś te pady sprzedaje również w komplecie z konsolą, w innym ogłoszeniu.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Szrot mam kilka takich też sprzedam jakktos chce:p

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz akir titanfalla takiego?
 

Matek15PL

Świeżak
Świeżak
Dzięki, konsolomaniacy.
 

Do góry Bottom