1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Nie wszyscy zachwycili się Quantum Break - recenzje nowej gry Remedy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 1, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pora przyjrzeć się, jak najnowszą grę Remedy Entertainment oceniają inne serwisy.

Wczoraj mogliśmy przeczytać w Sieci tylko jedną recenzję serwisu, który najwyraźniej złamał wydawnicze "embargo". Chodzi o uk.webuy.com, które oceniło Quantum Break na 3/5. Dziś już rozwiązał się worek z recenzjami, dzięki czemu wiemy, że Remedy i gracze wyczekujący tej pozycji mogą odetchnąć z ulgą. Przeważają noty w granicach 8.

Zdarzyły się jednak wypadki przy pracy. Redakcja Giant Bomb wlepiła bowiem Quantum Break dosyć srogą notę 2/5, a Gamespot 6/10. Jak uargumentowano te oceny? W przypadku GiantBomb dziennikarz gani kiepskie połączenie serialu live-action z gameplayem oraz małą różnorodność rozgrywki. Redaktor GameSpot skrytykował z kolei siermiężne sterowanie i celowanie, a także iluzoryczny charakter podejmowanych wyborów. Wymuszone i mało ciekawe mają być też sekcje platformowe.

Recenzje Quantum Break:

Polygon – 8.5/10
    PostArcade – 7/10
    Giant Bomb – 2/5
    IGN – 8
    Destructoid – 8.5/10
    Gamespot – 6/10
    EGM – 7.5
    Shack News – 6/10
    The Jimquisition – 8.5/10
    High-Def Digest – 4/5
    DouYouEvenGameBro - 9.5/10
    ThisGenGaming - 8/10
    TrueAchievements - 4.5/5
    GamePlanet - 9.5/10
    LazyGamer - 9/10
    GamingTrend - 9/10
    Telegraph - 3/5
    Examiner - 3/5
    Metro.co.uk - 6/10

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Gdy patrzysz na 90 % dobrych ocen i widzisz te kilka krytycznych zadajesz sobie pytanie w sumie dwa pytania , ktoś dał w kieszeń czy tacy z nich recenzenci ?

4. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja już tyle recenzji w różnych językach zobaczyłem, tak samo gameplayów i już radość mnie napaja, że za 2 dni sobie pogierczę. :-D

5. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    ja już mam :D wracam z pracy i zobaczymy co Remedy wymyśliło ;)

6. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zazdroszczę, ale wytrzymam :-D

Wczytywanie...

Poleć forum