1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wszystkie gry przekonwertowane ISO2GOD działają

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wook, Wrzesień 9, 2014.

1. wook

wook Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Od kilku dni mam Xboxa i konwerowałem kilka ISO wg. poradników "Z sieci" do formatu GOD - część gier mi normalnie odpala - cześć niestety nie
    albo po wejściu w FSD w zakładkę z grami nie uruchamia się albo wywala mnie do oryginalnego dasha... (tak się dzieje tylko z niektórymi grami które konwertowałem (np. Soul Calibur IV, PES 2014 ) - czy niektórych gier / iso nie da się konwertować?

ps. procedurę konwersji przechodzę krok po kroku, nic nie pomijam nic nie dokładam "od siebie" :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    1 osoba to lubi.
  4. wook

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a FSD xex odczytuje tak samo jak GODy? tzn beda sie wyswietlac w ten sam sposób czy gdzieś indziej?

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3227
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Odczytuje normalnie jak GoD

1 osoba to lubi.
  6. wook

Polubienia:
    2