1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wykrycie na xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piszczala95, Listopad 3, 2012.

1. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, czytalem troche o przerobce i doszedlem do tematu stealth patch czy jakos tak, i nie wiem czy dobrze zrozumialem ale jest mozliwosc przerobienia konsoli zeby na xbox live nie byla wykryta ? A jak tak to jakie sa warunki tego ?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    LT 3.0 +IHAS i podbijasz live :)

4. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wlasnie pytalem kolegi jak on robil bo gra na xboxie online bez przypalu, najnowszego need for speeda mial juz przed premiera, napisal mi ze robil flash + ixtreme lt +3, czyli jak on mi zrobi tak jak sobie to bede mogl online grac bez obawy o ban ? Jak tak mozna to czemu wszyscy tak nie robia?
    Pozdrawiam

5. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    NAjlepiej miec ihasa. Wtedy jest najmniejsza szansa na bana i niektórych gier bez ihasa nie wypalisz dobrze.Z resztą GRAJ i jeszcze raz GRAJ! Teraz bana dają tylko na internet :)Już nie blokują konsoli, więc twardo do gry...A czemu tak wszyscy nie robią? Nie wiadomo ile będzie trwała ta sielanka :(

6. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co masz na mysliz sielanka ? moj kumpel nagrywa gry z laptopa hp probook 6450b, jak on mi zrobi tak jak ty pisales i ja to mam mozliwosc na bana ? czy zerowa ?`on juz od paru miesiecy gra bez problemu i nic.

7. masiek

masiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    narazie banow nie ma za LT 3.0, moj kumpel nie nagrywa ihasem a gra na necie juz dlugo.. ale za to mowi ze niektore gry nie chodza mu jak nagra na dysk

8. piszczala95

piszczala95 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moj kumpel wszystkie odpala z plyty :) Czyli bez obawy moge kupic xboxa i dac mu w rece niech mi go robi ? jakiego xboxa kupic ? slima 250gb wezme chyba

9. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Dobry wybór, a co do "sielanka" -chodziło mi jak długo nie będzie banów za lt 3.0 :)
    Spokojnie przerabiaj i graj.

Wczytywanie...

Poleć forum