1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nie wysówająca się tacka.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez reed, Wrzesień 12, 2008.

1. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kupiłem xa i nie wysówała się w nim tacka (toshiba-samsung). Słyszałem, że to pospolita usterka. X chodził od niepamiętnych czasów "na stojaka". Nie zawsze się tak dzieje, ale się zdarza. Wtedy muszę obrócić go o 45°. Da się to naprawić? Jak tak to w jaki sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Nie wysówająca się tacka.

można wymienić gumkę łączącą mechanizm i silniczek... miałem to samo teraz działa mi X jak złotko ;)

4. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ale wydaje mi się, że coś się tam blokuje. Jak naciskam eject to słychać taki lekki trzask. Czasem wysunie się do połowy i kapa. A skąd takową gumke wezme?

5. kopecioch

kopecioch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

sprawdz po wysunieciu napedy prowadnice czy nie jest zbyt brudna,czy nie brakuje poslizgu w tym celu proponuje smar do lozysk(gest ,czerwony) badz sprawdz naciecia na prowadnicy od tacki od spodu czy nie jest zabek utrzaskany jeden ,jesli nadal nie pomoze zdejmij FACEPLATE i sproboj wysunac jesli nie bedzie stawial oporow naped przy wysuwaniu musial faceplate stawiac opor jemu przy wysowaniu

6. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Miałem to samo. Musiałem przechylić xa żeby się wysunęło. Ale wysłałem do MS i wszystko śmiga ;)

7. reed

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Sprubuje wymienić tą gumke ,bo i tak będe rozkręcał xa. Moge gdzieś dokupić taką gumke?

8. przeo_91

przeo_91 Guest

Jak rozkręcasz napęd to wyczyść mu mechanikę :)

A jak już ściągniesz gumkę recepturkę to możesz "poruszać napędem" czyli zasunąć i wsunąć i tak parę razy bo tak lubi się też wje*** syf i go blokuję

Wczytywanie...

Poleć forum